Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

satılık yavru floryalar rızeden - 2.sayfa

evınızın yada salonunuzun bır kosesınde mutlu aılenızle huzurlu bır sohpet yaparken negme ve makaralarıyla sohpetınızın tadına tat eklemek ıstersenız yada bır kusum olsun uzun sure bızımle kalsın dıyorsanız sızlere 2010 yılı yavru floryalar onerıyorum ırtıbat tel 05393476166

img

vedabuseni

14 yıl 3 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşım benı belkı tanıyorsundur,çayelındenım.Akşamları arkadaşın mekanında toplanıyoruz Rize,de,müsaıtsen sende gel şu kuşlarını dınleyelım.Veya pazar gunu dınlerız mümkünse.

img

mustafaokur5353

16 yıl 4 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bide bu kadar kendine güveniyorsan kuşun kamera çekimi yapta dinleyelim uygunmudur sana. hem kuşu görelim hem sesini duyalımm

img

fider2

ÖZEL MESAJ

mustafa abi slm bu arakadaşı tanıyan yokki rize.de

img

fider2

ÖZEL MESAJ

Fider2 v.a kümselam valla ben Rizede 30-40 kuşçuyu tanırım çıkıp kımse demedıkı benım Mustafa diye.

img

mustafaokur5353

ÖZEL MESAJ

yakalama dememişsin ama bileziklide dememişsin.zaten bilezikli olsa öyle bagıra bagıra söylersin ki.bileziklide olsa ötmez bu senenin yavrusu.resitalini kime vereceksen ver boş beleş lafa luzum yok.burada yavru doga kuşu satmak heleki haziranda etik degildir.

img

ventum35

16 yıl 11 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaslar ıstanbulda olupta bana aıt kus dınlemek ıstwywn bu 05326985567 numarayla ırtıbata geçsın ben çalıstığım ıçın fazla nete gırıp sıze cevap yazma ımkanım yok mustafa abı sen9ı tanıyorum ben bu kus ısını ısım olsun bırılerının mustafa abısı olayım dıye yapmıyorum nefsımı tatmın etmek ıçın yapıyordum ve bıraktım bıtırıyorum kus ışını denızlı horozu beslıcem kuslarımıda ondan satma kararı almıstım zaten kuslarıda sattım

img

vedabuseni

ÖZEL MESAJ

herkeze selamlar!!!!uzun zamandır siteye giremiyorum çok yoğun çalıştığımdan vaktimde olmuyor.ama anlaşılan hala yuvaları talan eden arkadaşlar var.bakın tekrar söylüyorum,2010 yavruları daha yeni yeni yuvadan uçtu bu 1,florya kuşunun iyisini bulup öttürmek hakikatten zor iştir 2. kuşuna güvenenler zaten şu an kuşlarını dikti ve öttürüyor.dinlemek isteyen gider kuşcular kahvesine dinler bununda polemiği net ortamında yapılmaz.benim floryayla ilgili önceki yazılarımı okuyun ne demek istediğimi anlarsınız.MEHMET ALİ ŞEN.samsunlu floryacı..floryayı bilen beslesin derim ben ,burdaki kirli pazarlığa bari bu kuşu alet etmeyin saygılar.

img

maga_3455

14 yıl 6 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu sahıs beni kandırdı bu tip insanlara lütfen suistimal göstermeyin

img

toly3535

14 yıl 3 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

siteyönetimine lütfen bileziksiz doğa kuşu ilanlarına izin vermeyiniz

img

orhan_34

14 yıl 1 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

toly3535 Nasıl dolandırdı sizi bu arkadaş,para yollayıpda kuşu,mu yollamadı sıze açıklarmısınız.

img

mustafaokur5353

ÖZEL MESAJ