Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

satılık yavru floryalar rızeden - 3.sayfa

evınızın yada salonunuzun bır kosesınde mutlu aılenızle huzurlu bır sohpet yaparken negme ve makaralarıyla sohpetınızın tadına tat eklemek ıstersenız yada bır kusum olsun uzun sure bızımle kalsın dıyorsanız sızlere 2010 yılı yavru floryalar onerıyorum ırtıbat tel 05393476166

img

vedabuseni

14 yıl 3 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mustafa abicim eş yapan saka var dedi ona 350 ytl verdiği hesabına yatırdım kuş bi geldi yeni tutma 1 gün bile yaşamadan öldü kuş

img

toly3535

14 yıl 3 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kardeş valla haklısınız.Kuşu almadan bır resmını ısteseydınız daha ıyı olurdu,herkeze güvenılmıyor bılıyorsunuz.Arkadaşı bende tanımıyorum yarın bır toplantımız var Rizede kuşçular arasında İstanbuldanda katılanlar olacak belkı orda denk gelırım arkadaşa konuşurum kendısıyle konuyu.

img

mustafaokur5353

16 yıl 4 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

allahından bulsun haram olsun

img

toly3535

14 yıl 3 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

KUŞU GÖRMEDEN DİNLEMEDEN NE OLDUĞUNU BİLMEDEN KUŞ KİMSEDEN ALMAYIN ARKADAŞLAR BİRDE TANIDIK YADA BU İŞİ İYİ BİLEN BİRİ OLSUN YANINIZDA MÜMKÜNSE ŞEHİR DIŞINDAN KUŞ ALMAYIN EYER TANIMIYOR VE GÜVENMİYORSANIZ KİM OLURSA OLSUN KİMSE BABANIZIN OĞLU DEYİL BEN AÇIKCA ŞEHİR DIŞINA KUŞ GÖNDERMİYORUM VEDE ALMIYORUM ARKADAŞLAR DİKKAT EDİN TANIMADIĞINIZ İNSANLARDAN MÜMKÜNSE KUŞ ALMAYINIZ

img

wipes

14 yıl 1 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ulas yıldız allahından bul be vıcdansız ben sana 7 adet saka ve bır dısı kanarya gonderdım ben sahtekar olsaydım paramım ustune yatıp yollamazdım sen kustan anlamıyorsun bırak bu ısı

img

vedabuseni

ÖZEL MESAJ

bak kardesım sen once hesabıma parayı attın ben o pis işlerı dusunseydım senle hıç ısım olmazdı gondermezdım bıterdı 2 sefer otobusle mal yollasım sana uğraşmazdım yanı bılmem anladınmı sen doktorluguna devam et

img

vedabuseni

ÖZEL MESAJ

İMDAT SENİN İÇİN HAYIRLI OLMUŞ FLURYACILIGI BIRAKMAK.YAVRU KUŞLAR RAHAT EDER ŞİMDİ.. TABİKİ GERÇEKTEN BIRAKTINSA

img

fider2

ÖZEL MESAJ

herkese selamlar, Mustafa Okur abiden 2 sene önce saka melezi almıştım. bu kuş konusunda herhangi bir bilgim yoktu. tamamıyle Mustafa abiye güvendim. parasını yatırdım ve bana İstanbula yavru bir saka melezi gönderdi. bir kaç ay sonra Mustafa abinin dediği gibi 10 numara bir kuş ortaya çıktı. ötümüde çok güzel.ticaret tamamiyle güven meselesi. buradan Mustafa abiye tekrar teşekkür ederim.

img

cebceb

16 yıl 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kuş beslemeyi bilen adam görmediği kuşu almaz..Resim falan göndermekde hikaye, sonuçta başka kuşun resmini göndermediği ne malum.. Kuş birebir görerek, inceleyerek vucudunda yara bere hastalık varmı diye bakılarak alınır... Genelde iyi işi bilen üreticiler dışardan kuş sokmazlar üretimanelerine hastalık girmesin diye.. Yakalama kuş satanları Allah ıslah etsin ona lafım yok.. Yalnız Toly3535 görmediğin bilmediğin kuşa 350tl vermişsin ve kuş bigün sonra ölmüş.. Kusura bakmada hata sende kuşu satanda değil...Görmediğin kuşa 350tl vermen bile senin kuştan anlamadığını gayet iyi açıklıyor.. Herkese Saygılar...

img

brk77

13 yıl 9 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ