Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

ÜCRETSİZ SES CD LERİ

arkadaslar sizler için özel hazırlamış oldugum ses cd.sini isteyen arkadaslara hediye etcem...3 ay öncede aynı uygulamayı yapmıstım 7-8 abimize gönderdim daha sonra cıkan sorunlar yüzünden gönderemediğim abilerimizde olmuştu k.bkmayın inş bu sefer herkesin cd sini göndercem GÖNDERECEĞİM CD`LERİN İÇERİĞİ 1- SAKA SESİ : içerisinde 4 farklı sakadan alınmış sesler bulunmaktadır. saka kuşlarındaki bütün nağmeler mevcuttur .. 4 sakanın seside ayrı ayrı cekilmiştir hangisi hoşunuza giderse onu dinleteblirsiniz 2- MALİNUA SESİ : 2007 DÜNYA ŞAMPİYONU MALİNUANIN SESİ CD`LERE YÜKLENCEKTİR 3- BÜLBÜL SESİ : ÖZEL HAZIRLANMIŞ BİR SESTİR SEÇİLMİŞ NAĞMELER ARD ARDA 7-8 KEZ TEKRARLANMAKTA DAHA SONRA FARKLI NAĞMEYE GEÇİLMEKTEDİR .. DERS CD SİDİR .. SES 1 SAAT 2 DK SÜRMEKTEDİR.. İSTEYEN ARKADASLAR ADRESLERİNİ VE TELEFON NUMARALARINI YAZSINLAR CD LER YARIN KARGOYA VERİLMEYE BAŞLANCAKTIR.. HERHANGİ BİR SORUNUZ VEYA İSTEĞİNİZ OLURSA BANA ULAŞIN ELİMDEN GELDİĞİ KADAR YARDIMCI OLMAYA CALISIRIM ... CD LERE KESİNLİKLE ÜCRET ALMIYORUM BENİM HEDİYEMDİR FAKAT KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR EN FAZLA 3-4 TL GİBİ BİR KARGO MASRAFI OLUR HERALDE .. BEN SAKA İSTİYORUM VEYA BÜLBÜL İSTİYORUM GİBİ İSTEKLERDE BULUNMANIZA GEREK YOK ARKADASLAR GÖNDERCEĞİM CD DE BÜTÜN SESLER MEVCUTTUR. EMRE EROL 0507 710 20 41 / NEVŞEHİRR..... ARKADASLAR TELEFONU NUMARANIZI VE ADRESİNİZİ LÜTFEN DOĞRU YAZINIZ DAHA SONRA SIKINTI YAŞAMAYALIM SAYGILAR....

img

jrsaka

13 yıl 7 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kuş satış yerimi burası hayratmı.. :) kardeş hayrat yaptır daha iyi daha çok sevaba girersin.. internet çağındayız herkes indiriyor artık internetten bu tür şeyleri de sen neyin peşindesin anlamadım... başlıkta sakalar,bülbüller ve ispinozlar diyor kuş satış yeri yani burası .... ilanı gidip SATILIK KUŞ ÜRÜNLERİ bölümünde verseydin veya... yada en güzeli sen git bitane hayrat yaptır... yokmu bu sitenin yöneticisi falan abuk subuk şeylerle doldu burası...

img

cor

13 yıl 7 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sen siteye üye olurken sitenin kuruluş amacını .. sözlemesini okumadanmı üye oluyorsun_? sitenin kurulus amacını ac bak sitenin asıl amacı ticaretmi yoksa yardımlasmamı basta bunu iyice bi oku evet internetten indirebiliriz herşeyi sen indirebiliosan bana link ver bulsana internette 2007 dünya şampionu malinanın sesini_? bulsana benim verceğim saka sslerini bulsana bülbül secilmiş nağmelerden olusan tekrarlı ses cd sini BEN SENİN GİBİ PARA PEŞİNDE KOŞSAM HEDİYE ETMEM SATARIM ZATEN İNSANLIGINI ÜZERİNE AL SONRA YORUM YAP BU BÖLÜM SENN GİBİ İNSANLARIN YÜZÜNDEN İLERLEYEMİO COK SAYIN COK BİLMİŞ DEDİĞİN GİBİ BİGÜN O KADAR PARAM OLURDA ALLAH NASİP EDERSE İNŞ HAYRATTA YAPTRRIM .. İNŞ BANADA NASİP OLUR

img

jrsaka

ÖZEL MESAJ

BİDAHA BURAYA YORUM YAZMA BEN YORUM YAZZILSIN DİE ACMADIM BASLAGI İSTEYEN ADRESİNİ TELEFONUNU YAZSIN BEN GÖNDERRİM CD PARASINI VEREN BENİM .. GİDİP KARGOYA VEREN BENİM...UGRASAN BENİM NİESE HALA BAZI ARKADASLARIN KARIN AĞRISI GEÇMEDİ :)) ALLAH HERKESİN KALBİNE GÖRE VERSİN... MUHATTAP OLMAYACAĞIM İÇİN ABUK SUBUK İNSANLAR YORUM YAZMASIN İHTİYACI OLANLAR YAZABİLİR SAYGILAR

img

jrsaka

ÖZEL MESAJ

bilader hayrına veriyosan kargo parasınıda sen ver madem hayır yapacan neden kargo parası alıcıya ayit olsun zaten 3-4 tl ye heryerden bulunur o cd ler bu nasıl hediye anlamadım neyin peşindesin kuş ilanı veriyosun 5 dakika sonra kuş satıldı deyip konuyu kapatıyorsun herhalde milletin tansiyonunu ölçüyosun isteyen rahatlıkla indire bilir sitelerden yapacaksan hayırlı birşey yap gözle görünen elle tutulan boş şeylerle uğraşma

img

lock

13 yıl 6 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardesm ben hayr yapma peşinde değilimki .. arayan abilerimz bazen emre ses varmı sende dio bende isteyen olursa yardımımız dokunsun die cektim cd ye gönderim dedim .. benim hangi ilanımda 5 dk sonra satıldı ilanı var_? söle ilanı sattıgım kişinin telini verim ara sor benm kimsenn tansiyonuyla ..şekeriyle alıp veremediğim yok haklısın kardes sizin gibi olmak lazm kuşu sat geriye cekil kimseye iyilik yapma keyfine bak... adam girsn indirsin 1 dk lık ses ugrassın dursun bizene haklısın

img

jrsaka

ÖZEL MESAJ

lock seninde corunda kim oldugu ortada ikinizde yeni üyelik almışınız lock sende 3 msj yazıp sonra bana yorum yaparak kendini eski üye gibimi göstermeye calısıon COR VE LOCK KİM BELLİ OLDU İSİM VERMEYİM SİZDE BİLİOSUNUZ :) NEYSE LAZIM OLAN YAZSIN KİMSENİN ÜÇ KURUSLUK FİKRİNE LAFINA İHTİYACIM YOK İŞİNİZ RAST GELE ÇAKALLAR :))

img

jrsaka

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar istiyen alir istemeyen almaz. çocuk abuk subuk bişey yapmıyor. sataşmanıza gerek yok bazı arkadaşlar herşeyin para ile olduğunu düşünüyor galiba. gönlünden gelmiş yapıyor . ne var bunda bir arkadasım kargoya niye 3 4 tl ödücem demiş :D yaa o cd yi göndersin bide 20 tl de üstüne göndersin öylemi istiyosunuz. kimseye sataşma yapmıyor .kendi çapında gücünün yettiğince bişeyler yapıyor. (meyva veren ağaç taşlanır ) sözü en uygun cümle galiba....

img

canbeyto

14 yıl 2 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

can abi tşkler boşver konuşmaya bile değmez yorumu yapanlar zaten bi kişi farklı nickle yazıo kendilerinden bi halt olmuyo milletle urasıolar :) biz yolumuza dewam ederiz abi her türlü

img

jrsaka

ÖZEL MESAJ

jrsaka benim adım burak, çakal falanda değilim hitaplarına dikkat et herkese öyle konuşamazsın..kimisi manyak bu der es gecerde ben geçmem öyle gelir çökerim başına haberin olsun.. oturup bilgisayar başından bana çakal çukal diyede konuşma.. nerdemi oturuyorum istanbul - erenköyde... seni alır kafese sokarım dilin uzamasın o kadar... nerden bulucaksın falanda diye sakın kuru sıkı sıkma bana.. sadece haddini bil otur oturduğun yerde...

img

cor

13 yıl 7 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ