Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

ÜCRETSİZ SES CD LERİ - 2.sayfa

arkadaslar sizler için özel hazırlamış oldugum ses cd.sini isteyen arkadaslara hediye etcem...3 ay öncede aynı uygulamayı yapmıstım 7-8 abimize gönderdim daha sonra cıkan sorunlar yüzünden gönderemediğim abilerimizde olmuştu k.bkmayın inş bu sefer herkesin cd sini göndercem GÖNDERECEĞİM CD`LERİN İÇERİĞİ 1- SAKA SESİ : içerisinde 4 farklı sakadan alınmış sesler bulunmaktadır. saka kuşlarındaki bütün nağmeler mevcuttur .. 4 sakanın seside ayrı ayrı cekilmiştir hangisi hoşunuza giderse onu dinleteblirsiniz 2- MALİNUA SESİ : 2007 DÜNYA ŞAMPİYONU MALİNUANIN SESİ CD`LERE YÜKLENCEKTİR 3- BÜLBÜL SESİ : ÖZEL HAZIRLANMIŞ BİR SESTİR SEÇİLMİŞ NAĞMELER ARD ARDA 7-8 KEZ TEKRARLANMAKTA DAHA SONRA FARKLI NAĞMEYE GEÇİLMEKTEDİR .. DERS CD SİDİR .. SES 1 SAAT 2 DK SÜRMEKTEDİR.. İSTEYEN ARKADASLAR ADRESLERİNİ VE TELEFON NUMARALARINI YAZSINLAR CD LER YARIN KARGOYA VERİLMEYE BAŞLANCAKTIR.. HERHANGİ BİR SORUNUZ VEYA İSTEĞİNİZ OLURSA BANA ULAŞIN ELİMDEN GELDİĞİ KADAR YARDIMCI OLMAYA CALISIRIM ... CD LERE KESİNLİKLE ÜCRET ALMIYORUM BENİM HEDİYEMDİR FAKAT KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR EN FAZLA 3-4 TL GİBİ BİR KARGO MASRAFI OLUR HERALDE .. BEN SAKA İSTİYORUM VEYA BÜLBÜL İSTİYORUM GİBİ İSTEKLERDE BULUNMANIZA GEREK YOK ARKADASLAR GÖNDERCEĞİM CD DE BÜTÜN SESLER MEVCUTTUR. EMRE EROL 0507 710 20 41 / NEVŞEHİRR..... ARKADASLAR TELEFONU NUMARANIZI VE ADRESİNİZİ LÜTFEN DOĞRU YAZINIZ DAHA SONRA SIKINTI YAŞAMAYALIM SAYGILAR....

img

jrsaka

13 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

şimdi gir lockla yorum yaz.. benim adımda emre ben çakala çakal derim eşeğe eşek derim . kimsedende korkmam istanbula geldiğimdede gelirim yanına.. lavukluk yapma sana lazım değilse işine bak lazımsa yazz sanada gönderelim sanane benm ne aldıgımdan ne verdiğimden nie lavgarlık yapıon sen _? YOLUNA AL İŞİNE BAK TOSUNUM BANA PC BASINDAN YAZMA DİON ORDA TELEFON VAR ARADA BEN SANA ORDAN YAZIM BİRAZDA

img

jrsaka

ÖZEL MESAJ

emre kardeş bana cd lazım ben beceremiyorum indirmeyi filan ihtiyacım var ve acemiyim bu işte birde arkadaşlar böyle birbirimize kötü hitapta bulun mayalım herkesin burda birbirlerine ihtiyacı var bakın benimgibi acemi ve bu cd yi bulamayan arkadaşlara veya başka konuda ihtiyaçları olan arkadaşlar var buyrun benden buralardan ihtiyacı ve de benim karşılayabilecegim varsa elimden geldigi kadar sizlere yardımcı olmaya çalışırım hepinize saygılar emre kardeş adresim AVSALLAR ALANYA ANTALYA ARASKARGO ARKIN AYDIN TEL 0 536 438 97 29 KARDEŞİM ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM .

img

nikra

13 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkın abi ben tartısma meraklısı değilimde böle insanlar adamı çileden cıkarıo bırak allahından bulsun wallahi muhattap olunmazz yazsın kafasına göre ABİ YARIN KARGOYA VERRİM CD Nİ BEN TŞKR EDERİM YARDIMCI OLDUYSAK NE MUTLU SAYGILAR

img

jrsaka

ÖZEL MESAJ

slm bende isterim bir cd kıraç köy merkez mah. papatyua cad. beket sk no:13 esenyurt/ist 543 265 12 90.teşekürler

img

teknikerim9770

14 yıl 1 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

he bu arada adım hüseyin vatansever

img

teknikerim9770

14 yıl 1 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

EMRE KARDEŞ BANADA GÖNDER ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER SÜLEYMAN ÖZCAN AR-METAL MONTAJ LTD ŞTİ SULTANORHAN MAH. ANKARA CAD. 1149 SOKAK NO 4 GEBZE - KOCAELİ 05424520807

img

gebzeli

13 yıl 11 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SELAMIN ALEYKUM mumkunse bende 1 cd almak isterım adım mehmet KARA adres kahramanlar cad no:8/2 çeliktepe İSTANBUL tel 543 219 36 30 hepınız ALLAHA EMANET OLUN

img

sbaran

13 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SELAMIN ALEYKUM mumkunse bende 1 cd almak isterım adım mehmet KARA adres kahramanlar cad no:8/2 çeliktepe İSTANBUL tel 543 219 36 30 hepınız ALLAHA EMANET OLUN

img

sbaran

ÖZEL MESAJ

img

sbaran

ÖZEL MESAJ

hüseyin abinin ve süleyman abinin cd lerini bugun vrdim en geç 2 güne elinizde olurmus abi mehmet abi yarın sizin cd nizi vercem ARKIN ABİ SENN CD Yİ KUTUYA KOYMAYI UNUTTUM COK Ö.DİLERİM ABİ YARIN GÖNDERİOM SENN CD Yİ DE :))

img

jrsaka

ÖZEL MESAJ