Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

ÜCRETSİZ SES CD LERİ - 4.sayfa

arkadaslar sizler için özel hazırlamış oldugum ses cd.sini isteyen arkadaslara hediye etcem...3 ay öncede aynı uygulamayı yapmıstım 7-8 abimize gönderdim daha sonra cıkan sorunlar yüzünden gönderemediğim abilerimizde olmuştu k.bkmayın inş bu sefer herkesin cd sini göndercem GÖNDERECEĞİM CD`LERİN İÇERİĞİ 1- SAKA SESİ : içerisinde 4 farklı sakadan alınmış sesler bulunmaktadır. saka kuşlarındaki bütün nağmeler mevcuttur .. 4 sakanın seside ayrı ayrı cekilmiştir hangisi hoşunuza giderse onu dinleteblirsiniz 2- MALİNUA SESİ : 2007 DÜNYA ŞAMPİYONU MALİNUANIN SESİ CD`LERE YÜKLENCEKTİR 3- BÜLBÜL SESİ : ÖZEL HAZIRLANMIŞ BİR SESTİR SEÇİLMİŞ NAĞMELER ARD ARDA 7-8 KEZ TEKRARLANMAKTA DAHA SONRA FARKLI NAĞMEYE GEÇİLMEKTEDİR .. DERS CD SİDİR .. SES 1 SAAT 2 DK SÜRMEKTEDİR.. İSTEYEN ARKADASLAR ADRESLERİNİ VE TELEFON NUMARALARINI YAZSINLAR CD LER YARIN KARGOYA VERİLMEYE BAŞLANCAKTIR.. HERHANGİ BİR SORUNUZ VEYA İSTEĞİNİZ OLURSA BANA ULAŞIN ELİMDEN GELDİĞİ KADAR YARDIMCI OLMAYA CALISIRIM ... CD LERE KESİNLİKLE ÜCRET ALMIYORUM BENİM HEDİYEMDİR FAKAT KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR EN FAZLA 3-4 TL GİBİ BİR KARGO MASRAFI OLUR HERALDE .. BEN SAKA İSTİYORUM VEYA BÜLBÜL İSTİYORUM GİBİ İSTEKLERDE BULUNMANIZA GEREK YOK ARKADASLAR GÖNDERCEĞİM CD DE BÜTÜN SESLER MEVCUTTUR. EMRE EROL 0507 710 20 41 / NEVŞEHİRR..... ARKADASLAR TELEFONU NUMARANIZI VE ADRESİNİZİ LÜTFEN DOĞRU YAZINIZ DAHA SONRA SIKINTI YAŞAMAYALIM SAYGILAR....

img

jrsaka

13 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sizde hakkınızı helal edin abi . güle güle kullanın tşkler.

img

jrsaka

ÖZEL MESAJ

Emre selam sana telden ulaşamıyorum bana [email protected] adresinden ulaşırmısın selamlar

img

karahan9

14 yıl 9 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

özhn abi k.bkma telde sorun var geçen yaptırdım yine düzen tutmadı bu aksam diğer telefonu alcam bu aksam 8-9 gibi açarım telefonu abi görüşrz

img

jrsaka

ÖZEL MESAJ

teşekürler emre erol cd elime ulaştı emeğine sağlık

img

teknikerim9770

14 yıl 1 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş bende alabilirm acaba bir cd...

img

carlos105

17 yıl 2 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

seneler önce bu mergenin çıkardığı bülbül kasedi vardı,onun cd ortamında olanına nasıl ulaşabiliriz?derneğe gitmiyorum uzun süredir,ve piyasadaki mergen diye satılanları ben dinledim bendeki eski kaseteki seslerle alakası pek yok.eski kasette bozulduğundan cd ortamında yenisini arıyorum..özellikle çırsız,bozuksuz florya sesleri bulabilirsem memnun olurum.yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.MEHMET ALİ ŞEN SAMSUNLU FLORYACI

img

maga_3455

14 yıl 5 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mehmet ali abi banada babam anlatmıştı bundan 15-20 sene önce mergenin plakları varmış .. bütün kuş sesleri mevcutmuş ve orjinal bozuksuz seslermiş bütün doğa kuşları varmış o plakta.. babam o plagı burdan bi marangoza vermiş ercan amca die gittim ondan kopyasını almak için geçen sene o da plağı kaybetmiş ama cok kalitelymiş babamda bayağı övmüştü .. cok eski bi kaset oldugu için bulunurmu blmiyorum

img

jrsaka

ÖZEL MESAJ

işte ondan dolayı bulunmuyor emre!!!!var sesler tabiki fakat kaliteli ve tekrarlayanlar yok......unutulmuş artık duyulmayan sesler var mesela onlar kayıp.ben samsunda gardiyan bir abiden bülbül kaseti almıştım ama bozuldu kasette çok cızırtı var.

img

maga_3455

14 yıl 5 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

EMRE ARKADAŞIM MERHABA . BEN İZMİR`DEN TUNCAY. SAKA VE BÜLBÜL CD LERİNDEN İSTİYECEKTİM. ZAHMET OLMAZSA BANA DA YOLLARMISIN. ADRESİM: 351 SOKAK NO:101 D:4 NİLAY APT. BARŞ MAH. ŞİRİNYER/İZMİR CEP.TEL:0533 631 15 11 İLGİ VE ALAKANA ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. ALLAH`A EMANET OL ARKADAŞIM... HAYIRLI GÜNLER...

img

bucalım35

13 yıl 6 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba bana saka ve bülbül cd si gerekli yollaya bilirmisin adresim TUZLA MERMERCİLER ORG SAN BÖLG.GAZİ BULV 1.SOK NO 4 TUZLA/İSTANBUL 0532 603 55 81 FARUK GÖKHAN TAŞCI İLGİNE TEŞEKKÜRLER

img

marcuss

13 yıl 11 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ