Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

AMAN DİKKAT!!!!!!!!!

arkadaslar bu voltran70 her yerde pek cok yavru ilani veren bir tüccardir. zavalli acinacak durumdaki köpekleri ciftlestirip satan bir hayvan dostu olmayan sahistir, dikkatinize!! Yer sıkıntısı falan bahane! Bunlar da ispatlar: http://www.hepsievcil.com/App/Forumlar/Cevaplar.aspx?KRef=3&FRef=14&BRef=3323 http://www.havhav.com/p_asearch.php?frm_yazan=voltran70&frm_baslik=&frm_mesaj=&frm_ilan_tur=&frm_sehir=&frm_cins=&frm_rengi=&frm_yasi=&frm_cinsiyeti=&frm_seceresi=&frm_yer=i&frm_tur=or&frm_yayinda=1&islem=1 Böyleleri insanlari kandirmaktan baska birsey yapmiyorlar. Para icin bizim oglumuz kızımız dedigimiz varliklarimizi birer makine gibi görüp onlara kötü davraniyorlar. Lütfen sizin de bildiginiz bu tür tacirler varsa yazin, uyarin. Yok yerleri yokmus,yok zorunluluktanmis, yok tasinmak zorundalarmis,yok sadece masraflari karsiligi istiyorlarmis... Hepsi pazarlama,satma icin bahaneler!!! Disilerini gördüm,sersefil icindeydiler. Oglumu ciftlestirmek icin disi ariyordum ve gercekleri gördüm.Aman dikkat!!

img

goldie

19 yıl 5 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Şerefsizler... Arkadaşlar ben bu voltran70 adlı şahısı aradım. yok masrafları karşılığı verecekmiş.yeri yokmuş. Veterinermiş hepsi yalan. Kimseye inanmayın. Başka şehirden asla köpek almayın. Alacağınız köpeği mutlaka görün. Hastalıklı çıkıyor. Cins köpek diyorlar kırma çıkıyor. Aman dikkatli olun...Benden uyarması..

img

ercanspak

19 yıl 3 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bu şahsın ve bu sahsın niyetinde olanların para kaynağı olarak gördüğü, onların hayvan diye nitelendirdiği bizim ise dost,hayat arkadaşı gördüğümüz yavrularımızı ne şartlar altında yaşattıklarını,çiftleştirdiklerini görmenizi isterdim.

img

goldie

ÖZEL MESAJ

bu formu belki herkes görmeyebilir düşüncesi ile sürekli update etmek gereklidir diye düşündüm. sahtekarlardan Allah hepimizi korusun, zavallı hayvanlarıda :(

img

nil70

19 yıl 2 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sadece update etmek istedim. Sembolik fiat dediği yavru önce 200,- USD sonra 200,- YTL Daha Sonra 150,- YTL oldu. nasıl bir sembolse bu

img

eraser

18 yıl 10 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaslar sakın kanmayın bu voltran70''e!! yazdıgı msjı, kendisinin içyüzünü bilmesem gözyaslarıyla okuyacagım. Aman satıcılar aramasınmıs. bu kadarı da piskinlik yahu!

img

goldie

ÖZEL MESAJ

goldie kardesim bi cok ilanda yazini okudum seni cok takdir ediyorum butun kalbimle yanindayim bende birkackere bu tacirler tarafindan kaziklandim bu yuzden 2tane oglumu kaybettim. bolelerinin kokunu kurutalim birlik olalim simdi bi ogul weya kiz istiorum. bida bole pisliklerin eline dusmemeliyiz hicbirimiz.

img

smart17

18 yıl 9 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tesekkür ederim smart 17. Bu insanları göre göre artık o kadar nefret etmeye basladım ki onlardan. Yazamadan duramıyorum düsüncelerimi. Gecen gün de baran74 rumuzlu biriyle görüstüm. Kız arkadasının Golden''ı yavrulamıs,hatta webcamdan gösterdi.Biz de oglumuza bir kardes arıyoruz. Baran74 rumuzlu sahıs 350 milyon masrafları karsılıgında satacagını söyledi tlfda. Biz de ticarete karsı oldugumuzu, madem kendisinin ve kız arkadasının köpegi var o kadarlık ya da daha fazla mama alabilecegimizi söyledik.Sonucta kızımız olacak kisiye o kadar süre bakmıslar. O da ticarete karsi oldugunu söyledi ve cevap beklemeye basladık. Sözde kız arkadası bizi aricakti. Birkac gün sonra aynı sahsın,baska bir sitede, aynı tlf numarası ve rumuzla baska bir ilanını gördüm. Altındaki imza ise söyleydi: "moda pet shop" Ne diye insanları kandırmaya calısıyorlar. İnsan gibi ilan yerine "veteriner" ya da "pet shop"tan diye ilan yazsanıza, yalan dolan yazacagınıza. Gerci u voltran70 de bazı yerlerde veterinerden diye yazıyor ya. http://www.havhav.com/p_ilanlar.php?kat=2&ilan=17544 http://www.havhav.com/p_asearch.php?frm_yazan=baran74&frm_yer=i&frm_tur=or&frm_yayinda=1&islem=1 Ben oglumu cok seviyorum ve bu insanlar daha dogrusu insan bile diyemizorum bu canlılara nasıl bu sekilde davranabiliyorlar anlayamıyorum. Biz oglumuzu bir pet shoptan almıstık daha dogrusu kurtarmısız. Aldıgımızda hasta cıktı ve geri vermeyip iyilestirdik. Simdi ise kocaman saglıklı bir oglusumuz var. Allah insallah size de bir tane nasip eder. Saygılarımızla

img

goldie

ÖZEL MESAJ

Merhaba Goldie Sana ve Diğer arkadaşlara bir soru sormak istiyorum: *** Hepimiz oğlumuzun kızımızın ve yavrularının birer makine veya ticari birer meta olarak görülmesine karşıyız burada aynı fikirdeyiz hepimiz. Peki Yavrularınızdan birine talibim ozaman hiçbir karşılık beklemeden verebilecekmisiniz yavrularınızdan birini. Size Çok çok iyi bakılacağınında garantisini verebilirim istediğiniz zamanda gelip görebilirsiz yavruyu. ne dersiniz?????? (hiç sanmıyorum ama...)

img

yclbcr

18 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sizi tanımıyorum ama gercekten en az benim kadar iyi bakabileceginize inansam tabi ki veririm. Ben hic bir zaman daha yavrularım olusmadan "vitamin halindeki yavrularıma simdiden iyi bakacak aile ariyorum. cok degerlidir yavrum ....dolardır" diye aylar öncesinden ilan vermedim. Ogluma disi baktıgım zaman karsidaki o hic tanımadıgım disiye ve ailesine daha ciftlesecegi kesin bile olmadan hediyeler ve mamalarla gittim. Gerci cogundan ciftlestirmeden geri döndüm karsı tarafın niyetini anlayınca(disinin halinden, kaldigi yerden ya da konusmalardan niyet anlasiliyordu.) Eger size gercekten güvenirsem ve verdiginiz garantiye(sahsınıza, ictenliginize) inanirsam tabi ki veririm ki simdiden 2 kisiye söz verdim bile "ücretsiz,karsılıksız" vermek maksadıyla. Ama bunu kendi adıma yazıyorum. Yavrulara bakamayacak,para konusunda zorluk cekiyor durumda olsaydım para karsılıgı yine de satmazdım. nasılsa kendi oglum ya da disim var ya "yanlis anlamayin ama ben bu yavrulara bu cok masraf yaptım, niyetimi ticari olarak anlamayın,asi ücreti karsılıgı su kadar dolar verin"diyemem. eger karsimdaki de benim kadar düsünceliyse benim yavrumu ona vermem karsılıgında nakit para yerine baska seyler yapıp düsünceli davranmasını beklerdim,eger yavrulara bakamayacak durumda olsaydım. Daha önce yazdıgım gibi, baran adlı sahsa 350-400 milyonluk özel mama teklif ettim.tek sartım yavruyu kendi veterinerime kontrol ettirmekti. sizin oglunuz olsa o mamayı zaten alacaksınız. bilmem yanlıs mı düsünüyorum?! Kesinlikle kmseyi yargılayıp hic sanmıyorum ama diye karsinizdakini yargılayacak cümleler kurmayın lütfen. Daha önce de "parasız alınırsa kıymet bilinmiyor" cümlesine karsi cikmistim. Tüm hayvansever olduklarını düsünenlerden ricam herkesi kesin olarak yargılamayın lütfen. Ben bilmem kacbin dolar veremeyecek biri degilim, oglum icin evimi satip bahceli bir ev aldim ve tüm aile düzenimzi degistirdik, var mi ötesi. Ben ücretsiz kardes bakiyorum ve insallah bizim gibi düsünen birine rastladigim gün ogluma yeni bir kardes daha kazandıracagim.. Tüm hayvansever dostlara saygılarla..

img

goldie

ÖZEL MESAJ