Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

AMAN DİKKAT!!!!!!!!! - 3.sayfa

arkadaslar bu voltran70 her yerde pek cok yavru ilani veren bir tüccardir. zavalli acinacak durumdaki köpekleri ciftlestirip satan bir hayvan dostu olmayan sahistir, dikkatinize!! Yer sıkıntısı falan bahane! Bunlar da ispatlar: http://www.hepsievcil.com/App/Forumlar/Cevaplar.aspx?KRef=3&FRef=14&BRef=3323 http://www.havhav.com/p_asearch.php?frm_yazan=voltran70&frm_baslik=&frm_mesaj=&frm_ilan_tur=&frm_sehir=&frm_cins=&frm_rengi=&frm_yasi=&frm_cinsiyeti=&frm_seceresi=&frm_yer=i&frm_tur=or&frm_yayinda=1&islem=1 Böyleleri insanlari kandirmaktan baska birsey yapmiyorlar. Para icin bizim oglumuz kızımız dedigimiz varliklarimizi birer makine gibi görüp onlara kötü davraniyorlar. Lütfen sizin de bildiginiz bu tür tacirler varsa yazin, uyarin. Yok yerleri yokmus,yok zorunluluktanmis, yok tasinmak zorundalarmis,yok sadece masraflari karsiligi istiyorlarmis... Hepsi pazarlama,satma icin bahaneler!!! Disilerini gördüm,sersefil icindeydiler. Oglumu ciftlestirmek icin disi ariyordum ve gercekleri gördüm.Aman dikkat!!

img

goldie

19 yıl 6 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Dostlar ; Bu voltran sahtekarı artık intoko''da ilan veriyor. Site sahiplerini uyardım fakat başka yerlerde yaptıkları bizi ilgilendirmiyor, burada da yaparsa atarız gibi baştan savma mesaj gönderdiler. Neyse bilginiz olsun selamlar

img

altartulga

19 yıl 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Şahsiyetsiz şahıstan yeni GALANS GOLDEN yavrular(o ne demekse??) http://www.havhav.com/p_ilanlar.php?kat=2&ilan=20365 Kime sikayet edilebilir bu varlık???

img

goldie

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar 2 sene köpek aradım hem cinse karar veremedim, hem dolandırıldım. izmir''den ankara''ya gittim ama adamı bulamadım. manisa''ya gittim 2 yavrunun veterinere olan aşı borcunu ödeyip alacaktım 1 yavruyu 2 köpeğin aşı borcunun 900 milyon olduğunu söyledi ve veterinere kendisinin ödeyeceğini söyledi yok ya deyince ama sizin yaptığınız diye başlayan cümle kurdu. ücretsiz diye gittik 2 aylık bir amerikan cocker almaya herif daha yavru yok kapora alacağız köpek elimize gelince üstünü alıp size köpeği teslim edeceğiz dedi. hani ücretsiz hani 55 günlük. geçen yaz birisiyle bu forumda bayağı bir tartıştım. bir kırma köpek vardı alman x boxer kırması. 1 ayını yeni doldurmuş 24 saat ilgi bekliyo yalnız yaşadığım için başaramadım bunu yapabilecek birini aradım buldum thor''u götürdüm köpekle ilgili herşeyi telefonla belirtöiştim renginden kırma olduğuna yaklaşık kaç günlük olduğunu söyledim ne kadar zor olacağını söyledim kabul etti gidince. ben siyah cins bir şey bekliyordum dedi. daha sadece kist ve parazit aşılarını olduğundan yere bırakmadım. ertesi gün bu adam bana başkasından aldığı kırma köpeği satmak istedi üstelik öyle hastaydıki yere bırakmadı belli olmasın diye dedi. çok yakın zamanda farkettim ki bu iş ücretsiz olmayacak kimse tanımadığı birine hemen güvenmiyor parayla alacağım dedim ve tanıdığım bir veterinere haber verdim aracılarla bir evden lab. buldum. ama hiç ummadığım, benimle ilgili bir sorun çıktı. satmaya ya da vermeye utandım. maymun iştahlı gibi olacaktı. gerçek kullandığım nickle yazamazdım hem ara hem sat sorunu yazsam duygu sömürüsü olacaktı. sırf bu sahtekarlar yüzünden mesajımı yenilerken utanıyorum. ben de çok çektim o yüzden şimdi kim bana güvenecek para öderken diyorum. benim şartlarım olacak satarken köpeği istediği veterinere götürüp muayene ettirecek parayı köpeğimi teslim ettiğim anda verecek ama eğer vet. bu köpek hasta derse ben köpeğimi o kişiye asla vemeyeceğim. köpek alacaklar çok dikkat etsin. özellikle aynı şehirden ve evden bakımlı annelerden almaya çalışsın köpekleri ve ücret ödemekten çekinmesinler. tabi eğer bulabiliyorlarsa ücretsiz almaları ilk tercihleri olsun ücretsiz bile olsa vet''e hemen gidin sonraya bırakmayın. bir sorunu varsa tedaviye hemen başlayın. ben ev içinde köpek bakamayacakmışım :( bundan böyle.

img

nacicakir

18 yıl 8 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar dikkat edin.Her taraf sahtekar kaynıyor. Köpek işi ticarete dönüşmüş. SAkın başka şehirden köpek almayın. Mutlaka veterinere muayene ettirin. Mümkünse forumda yazan çoğu ilana inanmayın yazılanları %90''ı yalan ve uydurmaca.

img

ercanspak

19 yıl 4 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim nerem tutarsız onu anlayamadım GOLDİE... açıklarsan sevinirim.. ben burada köpekleri ücretsiz ve ya ücretli muhabbetine girmiyorum.. sadece kendi başıma geleni paylaştım.....

img

sezgi10

18 yıl 11 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ayrıca benim verdiğim ilandaki(son yavrumu) ercanspak nickli arkadaş aldı.. herhangi bir sorun varsa bildirsin lütfen.. her zaman açığım...

img

sezgi10

18 yıl 11 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam sayın goldie arkadaş neye göre başkasına çamur atıyosun anlayamadım. Dun sezgi10''dan yavruyu aldım.Muhteşem valla.( herne kadar evde alerjisi olan biri çıksada ) Lutfen burda yanlış bilgi verip insanları zan altında bırakmayın...

img

ercanspak

19 yıl 4 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

umarım herkes senin gibi yalansız mert ve açık sözlü olur gerçekten teşşekkür ederim umarım tanışırız [email protected] 0544 838 65 81 her zaman böyle olman dileklerimle iii günler

img

çağtay

18 yıl 7 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sayın Ercanspak ve sezgi10; Eger sezgi10 rumuzlu arkadasin diger ilanlarini tekrar tekrar okursanız celiskiyi siz de anlayacaksiniz. İkinizi de tanimiyorum ve kimseye camur atmak gibi bir niyetim yok,neden atayim ki? Herkese saygilar.

img

goldie

ÖZEL MESAJ