Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

AMAN DİKKAT!!!!!!!!! - 2.sayfa

arkadaslar bu voltran70 her yerde pek cok yavru ilani veren bir tüccardir. zavalli acinacak durumdaki köpekleri ciftlestirip satan bir hayvan dostu olmayan sahistir, dikkatinize!! Yer sıkıntısı falan bahane! Bunlar da ispatlar: http://www.hepsievcil.com/App/Forumlar/Cevaplar.aspx?KRef=3&FRef=14&BRef=3323 http://www.havhav.com/p_asearch.php?frm_yazan=voltran70&frm_baslik=&frm_mesaj=&frm_ilan_tur=&frm_sehir=&frm_cins=&frm_rengi=&frm_yasi=&frm_cinsiyeti=&frm_seceresi=&frm_yer=i&frm_tur=or&frm_yayinda=1&islem=1 Böyleleri insanlari kandirmaktan baska birsey yapmiyorlar. Para icin bizim oglumuz kızımız dedigimiz varliklarimizi birer makine gibi görüp onlara kötü davraniyorlar. Lütfen sizin de bildiginiz bu tür tacirler varsa yazin, uyarin. Yok yerleri yokmus,yok zorunluluktanmis, yok tasinmak zorundalarmis,yok sadece masraflari karsiligi istiyorlarmis... Hepsi pazarlama,satma icin bahaneler!!! Disilerini gördüm,sersefil icindeydiler. Oglumu ciftlestirmek icin disi ariyordum ve gercekleri gördüm.Aman dikkat!!

img

goldie

19 yıl 6 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Aklıma geldi de madem hic sanmıyorsunuz peki buralarda oglunu,kızını ya da torunlarını ücretsiz veren diger kisiler de yalan mı söylüyor? Hem de cins cocuklarını yasları büyük oldugu halde vermek zorunda kalan ve kac senelik masrafları istemeyen sadece iyi bir aile bulmak istemeyenlere ne demeli? Ya da ben durup dururken zamanımı harcayıp neden bu tür uyarılarda bulunayım,savunayım katılmadıgım, yapmayacagım bir düsünceyi. Lütfen sadece saygı tüm varlıklara karsı..

img

goldie

ÖZEL MESAJ

Arkadaşım ben bu adamı hiç tanımıyorum onu savunduğumu falan zannetme. ilk önce safkan alman kurdu idi 300$ fiat çekiyordu şimdi mama parasına alman kurdu kırması ve yine sembolik fiata mama karşılığı. sadece tüccar olsa bi derece diyecem ama......... (yakıştıracak sıfat bulamıyorum). Diğer ücretsiz verenler diyorsun. Ben diyeyim sana 50 kişiye mail attım telefon açtım. sen anla 350 kişiyle konuştum. Hepsi ama hepsi karşılık olarak birşeyler istediler.dün gelen bir mailde yine ücretsiz diye müracat ettim 450$ istiyor ücretsiz sayılır bu fiat bu köpek için diyor. en son dün akşam üzeri birisiyle konuştum. intoko.com''da ilanı vardı ücretsiz köpek diye. aradım gayet kibar bir şekilde işte ilanınız için rahatsız ettim falan dedim adam açtı ağzını yumdu gözünü "bıktım bu köpektende siz arayanlardanda (küfür bölümleride var ama terbiyem elvermez benim)" yani saydıda saydı.şimdi siz gelin kendinizi benim yerime koyun ve insanlara güvenin.(tamam kabul ediyorum herkesi aynı kefeye koymak doğru değil ama...) Bakın köpek verenlerde Aleyna kardeş "ücretsiz bulldog yavruları yazmış 13 kişi mesaj yazmış ama kırma yavrular yazdığında sadece 3 kişi var. Saygı sevgi şevkat sadece cins hayvanlaramı? Filiz 1903 rumuzlu arkadaş belki yıl oldu köpek arıyordu. yeni bulmuş onun için sevindim doğrusu benimde bir kırma köpeğim var ve veteriner tarafındanda dolandırıldım bu hayvan adam olmaz bu kadar masrafa değmez diyordu bana. Hastaydı köpeğim gerçektende. Şimdi köpeğim tedavi görüyor ve düzelecek inşallah. Ama benim güvensizliğimide anlayın lütfen. ve bu tarz adamlar 1 - 2 tane değilki nkusadali isimli veteriner her ücretsiz köpeğe talip ama aynı zamanda köpekte satıyor. bu tip adamlardan onlarca var yani. Sağlıcakla, sevgiyle kalın.....

img

yclbcr

19 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Valla ne diyeyim,siz de kendi acınızdan haklısınız. Aslında o kadar cok kınanması gereken insan var ki. Ama iste kurunun yanında yas da yanar misali. Allah iyi insanları iyilerle karsılastırsın insallah, hepimizi de bu kanı bozuklardan korusun. Bebeginiz (kız mı erkek mi bilemedigimden oglunuz yada kızınız yazamadım:)) insallah en kısa sürede iyilesir. Bebise, size ve tüm gercek dostlara sevgi,saygılarla.. Not: Birkac isim yazmaya calısıyorum ki hic olmazsa birkac yavrunun yada kisinin canı yanmasın. Yoksa bunların hangi biriyle basedebilirim ki:(

img

goldie

ÖZEL MESAJ

arkadaslar bizim vatandas ismini değiştirmiş. bakın... http://www.havhav.com/p_ilanlar.php?kat=2&ilan=18610

img

ercanspak

19 yıl 4 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende bu adamı aradım ama güvenemediğim için köpek almadım. adamın kim olduğunu acık acık yazdığınız için teşekkür ediyorum.

img

ummush

18 yıl 8 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kendini voltran zanneden ückagitci tekrar aramizda. Yavruların aylari giderek büyüyor dikkat ederseniz. Eger baska böyle kötü tecrübesi olup bu tür varliklari bilen varsa yazalim buraya. Rica ederim ummush, kimsenin magdur duruma düsmesini ve hicbir yavrucugun böylelerinin eline düsmesini istemem. Saygi ve sevgilerle..

img

goldie

ÖZEL MESAJ

bir isimde ben vermek istiyorum eger NEŞE KARGI adından biriyle pazarlık yapıyorsanız bilinki folandırıcını biri millet den topladığı cins köpeklerin resimlerini gene millete kendi satıyormuş gibi yayınlıyor saygılarımla........

bu forumu açan ve bizi bilgilendiren arkadşa teşekkür ediyorum bu iş artık iyice ticaret halini aldı

img

killer69

18 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ayrıca Netdown nicini kullanan kullanıcı ücretsiz köpekleri alıp satan bir kişiliktir.. daha önce ücretsiz aldığım köpeği bana fotoğraflarını göndererek satmaya çalıştı....

img

sezgi10

18 yıl 11 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sezgi10 rumuzlu kisinin de her yerde ilani var. Buraya yazmis fakat cok tutarsiz degil mi sizce de?? http://www.hepsievcil.com/App/Forumlar/Cevaplar.aspx?KRef=3&FRef=13&BRef=8699 Tüm dostlara saygılarla...

img

goldie

ÖZEL MESAJ