Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

kavru kedi arıyorummm ( lütfen kedi verenler okusun )

ben yavru şeker bi kedi istiyorum. ona gerçekten iyi bakacağıma emin olabilirsiniz daha önce de baktım çünkü. ve şimdi bi kedi sevmeye hasret kaldım :). ......lütfen bana yardımcı olun......

img

kedi_aryorumm

18 yıl 10 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Benim bahçede hasta olarak bulup, tedavi ettirdiğim, şimdi de yuva aradığım 2 aylık bir kızım var. Maalesef benim kedi kızım ve eşim ikinci kedi kabul etmedikleri için ben alamıyorum. Çok oyuncu ve çok sevecen bir kedi. Tuvalet eğitimi var. İç ve dış parazit tedavisi oldu, sağlık karnesi de var. Çeyizi tam yani:)Gerçekten iyi bakılacağı, bir ömür sevileceği bir yuva arıyorum. 2 aylık, üç renkli güzel bir kız başlığı ile bu sitede ilanı var. Mail adresi verirseniz fotoğraflarını göndereyim, tatlılığını görün. İlgilenirseniz [email protected] adresinden bana mail atabilirsiniz.

img

minni

18 yıl 10 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, sokakta beslediğimiz bir kedi var, aslında oda ev kediymiş sokağa atılmış. birkaç yıldır bakıyorum. onun şimdi yavruları oldu. 8 mayısta doğdular. 3 tane. dilerseniz fotoğraflarını mail atabilirim. ama acil yuva bulmamız gerekir. çok hızlı büyüyolar. büyüdükleri zaman yuva bulmamız çok zor olacak. çok şirinler, tuvalet eğitimi aldılar,tuvaletlerini kuma yapıyorlar, ayrıca kuru mama yemeyede başladılar. bakımı çok kolay olur sizin için. lütfen düşünün çok üzülüoruz yuva bulamadığımız için. bizim evimizde 2 kedimiz daha var bu nedenle çok zor oluyor bizim için. cevabınız bekliyorum. saygılar.

img

aliyekesimal

18 yıl 10 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

0216 567 44 25 numarayı ararsanız yuva arayan kedileri gidip görebilirsiniz.

img

barakiel

20 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hasta ve annesiz bulduğum, şimdi iyileşmiş, 2 aylık çok tatlı bir kızım var. Ona çok iyi bakılacağı bir yuva arıyoruz. Tuvalet eğitimi var. İç, dış parazit tedavisi oldu, aşı karnesi de var. Oyun ve sevgi delisi bu kızla ilgilenirseniz fotoğraflarını gönderebilirim. [email protected]'' dan bana mail atabilirsiniz.

img

minni

18 yıl 10 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hangi şehirdesiniz? ben ankaradayım. kedimizin 2 aylık sarman bebeğine sevilip, hiçbir zaman terkedilmeyeceği, hiçbir zaman sokağa atılmayacağı yeni ailesini arıyoruz. ilgilenirseniz resimlerini de yollayabiliriz. mail adresim [email protected] görüşmek üzere iyi günler.

img

kediesin

18 yıl 10 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hangi şehirdesiniz? ankarada dünya güzeli sarman kızımız var. ankaradaysanız resimlerini de yollayabilirim. mutlu günler..

img

patish

18 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bizim bebiş isimli bir siyam kedimiz var 1 yaşında bütün aşıları tamam kısırlaştırılmamış. ücretsiz sadece mutlu olabilecegi bir yuva arıyoruz. ilgilenirseniz lütfen bildirin. manisada ikamet ediyoruz.

img

levoci

18 yıl 10 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iki haftalık üc yavru kedim var.Yandaki insaatı kullanarak catıya gelip yavrulayan anne sebebsiz bir sekilde bir anda yokoldu.Yavruları evime aldım ama evdeki yaslı kızım hic hos karsılamadı onları.Ilgi ve sevgi gösterilecek sahipler arıyorum.Biri tekire benziyor ama ücüde kabarık tüylü,hatta tarıya tarıya ufak yumaklara döndüler. diger ikiside beyaz üzerine degisik desenliler.Henüz gözleri tam olarak acılmadı.Sadece sesi takip etmeye calısıyorlar.Yemek yemegi yeni yeni ögrenmeye calısıyorlar ama hala sütü biberonla iciyorlar ilgilenirseniz lütfen mail atın [email protected]

img

caci

18 yıl 10 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Daha öncede mesaj yazdım ama cıkmamıs .Bende 2 haftalık gözleri yeni acılmaya baslamıs 3 kabarık tüylü canavar var.Acilen yuva arıyorum yoksa evdeki kedim ilk buldugu fırsatta canlarına okuyacak.Ankara daysanız ve ilgilenirseniz lütfen mail atın: [email protected] resimlerini yollarım begenirseniz ben getiririm.Haber bekliyorum

img

caci

18 yıl 10 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ