Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

kavru kedi arıyorummm ( lütfen kedi verenler okusun ) - 2.sayfa

ben yavru şeker bi kedi istiyorum. ona gerçekten iyi bakacağıma emin olabilirsiniz daha önce de baktım çünkü. ve şimdi bi kedi sevmeye hasret kaldım :). ......lütfen bana yardımcı olun......

img

kedi_aryorumm

18 yıl 11 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

nerdesiniz? bizde 2 tane dişi 2 aylık tatlı yavru var bursadanız annelerini ve onlara annelik eden kediyi öldürdü kedi sevmeyen site sakinleri bizde duyarsız kalamayıp yavruları içeri aldık 5 tanelerdi 3 ünü sahiplendirdik. bizde kalamazlar çünkü evde 4 kedimiz daha var birbirlerini kabul etmiyorlar çok çaresiziz ilgileniyorsanız mailim:[email protected]

img

kedilibanu

18 yıl 10 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende dört tane var walla. ankaradayım email adresim: [email protected]

img

aragornn

18 yıl 10 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA BENİM 4 AYLIK BİR ERKEK KEDİM VAR ONU SAHİPLENİP KOLLAYACAK BİRABİ YADA ABLA ARIYORUM.ADI KAR ÇÜNKÜ BEYAZ SADECE İKİ KULAĞININ ARASINDA SİYAH BİR ÇİZGİSİ VAR.ONU 1 AY ÖNCE SOKAKTA BULDUM BİR ARABA ÇARPMIŞTI 1 HAFTA VETERİNERDE KALDI VE ŞU AN ÇOK İYİ DURUMDA AMA BEN YANLIZ YAŞIYORUM VE O EVDE YANLIZ KALAMIYOR EĞER ONU İSTERSENİZ TEL NO:02126530130/05374076857

img

zuhalgorguner77

18 yıl 10 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istanbul bayrampaşa harika yavrularımız var.sadece eşimin rahatsızlığı dolayısıyle vereceğiz.nurettin 212 545 72 01

img

nurettin

18 yıl 10 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm bende zeytin adında bir kızın sahibiyim.onu çok seviyoruz.2 aylık dört tane yavrusu var.hepsi birbirinden güzel.sizinle nasıl irtibata geçeceğiz acaba?biz kesinlikle iyi bakılacağına emin olursak hemen vereceğiz.lütfen benim mail adresime cevap yazın.şimdiden tş[email protected] görüşmek üzere hoşçakalın

img

mikii

18 yıl 9 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

3 aylık parazit iğnesi,karma aşısı yapılmış,evcimen,erkek SARMAN DÜŞÜNÜRSENİZ 0216 362 82 06-istanbul

ben tam 3 adet kırma olmayan iran kedilerimi satıyorum 2 aylık beyaz, tarçın ve koyu krem renklerde ilgilenenler telefonlarımdan arayabilirlir

img

gurcan8185

18 yıl 9 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben çok şeker bir yavru van kedisi var eğer kontakt kurabilirsek çok iyi olur e-mail adresim [email protected]

img

misty

18 yıl 9 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

şu an bahçemde 4 adet 2 aylık çoook şirin yavrular var...bana 05322715869 dan ulaşabilirsin..ismim Sinan

img

maestro

18 yıl 9 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2,5aylık 2 tane yavrularımız var.biri dişi biri erkek..hangi sini istersen kedi hasretini dindirebilirsin.ama lütfen bakabileceksen al daima senin olacak onlar.kedimiz doğurdu 3 tane bakmakta zorlanıyoruz.yoksa kıyamıyoruz yani..

img

duyguz

18 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ