Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

kavru kedi arıyorummm ( lütfen kedi verenler okusun ) - 3.sayfa

ben yavru şeker bi kedi istiyorum. ona gerçekten iyi bakacağıma emin olabilirsiniz daha önce de baktım çünkü. ve şimdi bi kedi sevmeye hasret kaldım :). ......lütfen bana yardımcı olun......

img

kedi_aryorumm

18 yıl 11 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben ankaradayim ve iki tane 15 günlük dünya tatlisi sokaktan bulduğum yavrularım var. çalıştığım için onlara bakabilecek sıcak bir yuva arıyorum.. 533 761 2948

img

mountaineergirl

18 yıl 9 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam , aradığınız kediyi buldunuz mu bilmiyorum , ama 7.Eylül''de 3 aylık olacak bir kızımız var. Şu anda evde annesi ile birlikte yaşıyor. Erkek kardeşine güzel bir yuva bulduk. Kızımıza da bulmak istiyoruz. Eğer ilgilenirseniz mail adresim : [email protected] tel 533 382 30 36 mail adresinizi verirseniz resminideyollarım osman balaban

img

osmanbalaban

18 yıl 9 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, eger aradıgınız kediyi bulamadıysanız ve ankaradaysanız 1 aylık dunya tatlısı bir erkek tekirkedim var annesini kaybetti ve sevgiye cok ac ama evimde zaten 7 tane kedi oldugu için ona hakettigi ozeni gosteremiyorum bir an once mutlu olacagı bir yuvası olsun istiyorum eger onu sahiplenmek isterseniz size her turlu kolaylıgı seglarım ve evinize kadar ulastırırım bana [email protected] adresinden ulasabilirsiniz.

img

zubus

18 yıl 8 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba hala kedi ariyormusunuz?

img

bitto

18 yıl 8 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb ben kütahyada oturuyorum.iki tane henüz 1 aylık olmamış erkek kedim var.gövdeleri beyaz kafalarıda siyah ve sarı.isterseniz çok tatlı ve şirinler.sarı olanı baya tombul.eğer ilgilenirseniz e-mail adresim [email protected]

img

yumak25

18 yıl 8 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba; Bende tam bir aylık erkek çok şirin bir sarı kedi var,tüm aşıları yapıldı ve ev erıyoruz, isterseniz resimlerinide vereceğiniz e mail adresinde gönderebilirim.

img

nihanp

22 yıl 1 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tam yedi tane sirincek yavrumuz var. isteyen kişilere yollayabilirim resimlerini. [email protected] a mail atarsaniz hemen yolarim inanin cçok şirinler ve sayiları cok bakamıyorum.

img

delipetro

18 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kırma van kedisi olan kedim gümüş, doğum yaptı. 1 tanesi bembeyaz erkek 1 tanesi bembeyaz kafası benekli erkek 1 tanesi sarı beyaz kız 1 taneside tekir erkek yavrular 2 aylık ilgilenirseniz lütfen bana mail atın [email protected]

img

deynis

18 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, arkadasimin evde kedileri olmasina ragmen sokaktan üc yavru kediye annesine sahip cikti simdi onlara yuva ariyoruz bir tarcin bir alacali(siyah-beyaz) ve tekir var.Fotograflari da var!0535 629 41 29

img

sirinyavrular

18 yıl 7 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

elimde 1,5 aylık tekir, 1.5 aylık kedi var ilgilenirseniz [email protected] mail çeker misiniz? ankaradayım.

img

ayce

19 yıl 8 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ