Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

8 tane yavru doberman ücretsiz!!!!!!!! - 16.sayfa

köpeklerim için para istemiyorum ama onları iyi bakacak birisine yollamak istiyorum daha2 aylıklar.ama ben onların hepsini bakamıyacağım için vermek zorundayım.6 erkek 2 kız hepsi saf kıng doberman

img

hakan

22 yıl 1 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben bu sitenin sisteminden hiç bir şey anlamadm.herkes ilan veriyo ama iletişim bilgisi yok acaba ben mi görmüyorum?nasıl ulaşacağız size hakan bey?mailimi tekrar yazayım olmassa rm den sahipleneceğim ama yavru diye tercihim sizden yana [email protected]

hakan yazdı :
köpeklerim için para istemiyorum ama onları iyi bakacak birisine yollamak istiyorum daha2 aylıklar.ama ben onların hepsini bakamıyacağım için vermek zorundayım.6 erkek 2 kız hepsi saf kıng doberman

img

gulinece

11 yıl 2 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hakan yazdı :

ben dişi 1 tane istiyorum

ben bakabilirim bana verin

img

emrh_65

11 yıl 2 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hakan abımeraba ben ankaradan yazıyorum sana bırtane erkek ve dışi verırsen beslemekistıyorum benım bukkanım var ve evımde mustakıl çunkukucuk yavruları ayırmakdoğru olmuyor benımde vardı çok mutsuz ve huzursuzoluyorlar dusunursen cep numarımıyolluyorumabı msj at ıletısıme gecelım 0530 554 42 06

hakan yazdı :

img

sercanman

11 yıl 2 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben 2 tane almak istiyorum eğer vermek isterseniz lütfen arayın 05318571877

hakan yazdı :

img

kjgsajahc

11 yıl 2 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardesım dagıta dagıta bıtıremedın yahu 2 aydırbu ılan devam edıyor senın doberman durmadan uretıyor sanırım  bır dısıde bana yolla

img

cassper

11 yıl 3 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpekler çoktan gitmiştir ama elinizde yine varsa orduya gönderirseniz çok iyi bakabilceğimden emin olun bahçeli evimiz var

img

orduluu

11 yıl 1 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpekleriniyeni sahiplerine vermediysen 1 tanesini bana veririmisin. istanbuldayım cevap yazarmısınız ben selen

hakan yazdı :

img

sebebim

11 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yavrulardan birini sahiplenmek isterim iyi bakılacağından şüpheniz olmasın

img

oldutesekkurler

11 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yavrulardan birini sahiplenmek isterim iyi bakılacağından şüpheniz olmasın

img

oldutesekkurler

11 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm merhana bir tanesine bende talibim ist dayım bana ulaştıgınız takdirde gelip alma imkanım vardır 0545 278 29 68 tsk ederim ilginiz için

hakan yazdı :

img

ocaklimrt

11 yıl 1 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ