Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

8 tane yavru doberman ücretsiz!!!!!!!! - 17.sayfa

köpeklerim için para istemiyorum ama onları iyi bakacak birisine yollamak istiyorum daha2 aylıklar.ama ben onların hepsini bakamıyacağım için vermek zorundayım.6 erkek 2 kız hepsi saf kıng doberman

img

hakan

22 yıl 1 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşım benim evim bahçeli köpekleri cok seviyorum ve dobermana zaafım var eğer görüşmek istersen : http://www.facebook.com/hakan.alabas.507?ref=tn_tnmn

img

hakan99

11 yıl 1 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Köpekler hala duruyorsa bir tane istiyorum.ne yapmamız gerek?

hakan yazdı :
köpeklerim için para istemiyorum ama onları iyi bakacak birisine yollamak istiyorum daha2 aylıklar.ama ben onların hepsini bakamıyacağım için vermek zorundayım.6 erkek 2 kız hepsi saf kıng doberman

img

Yasar41500

11 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kontak : [email protected]

hakan yazdı :

img

Yasar41500

11 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş erkek istiyorum bir tane gerekirse kendim gelip alırım lütfen evim bahçeli.

[email protected]

img

hakan99

11 yıl 1 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben balıkesirdeyim bahçesi çok büyük evimiz var 2 tane alabilirim [email protected]

hakan yazdı :

img

denizhan31

11 yıl 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İstanbul Modada oturuyorum uygun görürsenin erkek bir yavruya talibim [email protected]

hakan yazdı :

img

beratsevinc

11 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

HAKAN bana verebilirmisin

ben 1 yaşına kadar evde bakabilirim zonguldak kdz.eregli sehirinde oturuyorum

hakan yazdı :

img

xerayx

11 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar. yavrularla ilgili acilen görüşmek istiyorum.resimlerini görebilir miyim? hangi şehirdesiniz? yavruların hangi aşılarını yaptırdınız?? bir an önce cevap yazarsanız çok memnun olurum,görüşmek üzere

hakan yazdı :

img

watson

11 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, yavruların talipleri oldukça fazla görünüyor. Bilmiyorum sahiplendirdiniz mi? Ben dragosta bahçeli bir evde  oturuyorum, erişkinim ve köpeğe bakabilecek koşullarım var.  Dişi veya erkek fark etmez uygun görürseniz yavrulardan birini alabilirim.  Geçtiğimiz günlerde köpeğim vefat etti yeni en kısa zamanda bir köpek edinmek istiyorum ve bu nedenle ilanlara bakıyorum , kararınızı en kısa zamanda bildirebilirseniz çok memnun olurum. bana [email protected]  adresinden bilgi verebilirsiniz. 

hakan yazdı :

img

usezgin

11 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hakan bey merhaba

ben istanbul sultanbeylide oturuyorum 56 yaşındayım  ve 2 tane erkek köpeğim var oturduğum ev kendimin ve 1 dönüm bahçesi var eğer köpeğinize iyi bakabilecek birini arıyorsanız ben buna uygun olduğuma ve sizi vebal altında bırakmıyacağıma eminim.

kızlardan bir tanesini almak istiyorum.

teşekkürler.iyi günler

isterseniz gelip evimede bakabilirsiniz.

cep telefonum 0641 464 03 65

hakan yazdı :

img

allitaatilla

11 yıl 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ