Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

alman kurdu yavruları

bir aylık dişi alman kurdu yavrusu iyi bir aileye üçretsiz verilecek

img

selo41

19 yıl 5 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eğer izmirdense ben alabilirm.cevap bekliyorum

img

heavyalpyx

18 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

abi ben izmitteyim köpeğinizi almak isterim tel 05433185656 msn [email protected]

img

netdown

18 yıl 9 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar. İstanbulda oturuyorum, 7 aylık evliyim, 24 yaşındayım. Büyük bir bahçemiz var. İstenen fahiş fiyatlardan dolayı köpek alamıyorum ve hayvan delisiyim. Eğer uygun görürseniz ben kurdunuza talibim. Bahçemizi ve bizi tanıyın sonra karar verin. Yavrunuzuda her istediğiniz zaman görebilirsiniz. Size olan masraflarınıda karşılamaya hazırım. Saygılar. [email protected] 0212 609 25 52 0536 270 41 13

img

ralo

18 yıl 9 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar arkadasım ben de talibim yavruya nerdeysen gelip alırım vermediysen bekliyorum. [email protected]

img

davii

18 yıl 9 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşım eğer nerede olduğunu bilsem en kısa zamanda sana ulaşırım ben askerim kızıma arkadaş arıyorum 0532 348 26 42 mesaj atarsan ararım

img

tozkan007

19 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpeğinizi almayı ve bakmayı çok isterim size nasıl ulaşabilirim benim numaram 05435844342

img

sadiktekinalp

18 yıl 8 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

neolursunuz yavruyu kardeşimle bana verrirmisiniz onu dakendimize kardeş yapıcaz lütfen tlf 05379610077 veya [email protected] eyazabilirsiniz teşekkürler

img

dilarayağmur

18 yıl 8 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

uzun zamandır köpek sahibi olmak istiyorum ve tercihim alman kurdundan yana olmuştur her zaman. izmirde bahçeli bir evde yalnız yaşıyorum ve yalnızlığımı giderecek bir dosta ihtiyacım var.en iyi şekilde bakılacağına garanti veririm. sizden haber bekliyorum. [email protected]

img

deryatiftikci

18 yıl 8 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istanbulda oturuyorum bir köpeğim olsun istiyorum. köpeğinize talibim ve cevabınızı bekliyorum. eğer bana mail gönderebilirseniz neden köpeğinizi almak istediğim konusunda size daha detayli acıklamama yapabilirim. sevgilerimle [email protected]

img

ummush

18 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ