Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

alman kurdu yavruları - 2.sayfa

bir aylık dişi alman kurdu yavrusu iyi bir aileye üçretsiz verilecek

img

selo41

19 yıl 6 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba dostum ben denizli de yasin müstakil bahçeli evde oturuyorum yavruyu vermediysen ben bakabilirim mail adresim:[email protected] olumlu veya olumsuz cevap verirsen sevinirim.

img

badyguard21

18 yıl 8 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ben denizliden köpeğinizi almayı çok isterim ismim öner mailim [email protected] cvbınızı bekliyorum evim maddi durumum herşeyim müsait

img

rockman

18 yıl 8 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eğer istanbulda ise bende talibim köpeğinize tabiki baskasına vemediyseniz benim msn [email protected] ve cep numaram 0533 477 57 63 cevap bekliyorum senden

img

mehmetcelal

18 yıl 8 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba hemşerim benim bundan 1,5 yıl öncesine kadar çok güzel bir alman kurdum vardı.9 yaşında aldığım bu köpeği askere gidene kadar beslemekle kalmayıp onunla gerçek birer dost olmuştuk.11 yaşındaki bu köpeğim benim askere gitmemden 1 hafta sonra ölmesiyle gerçekten çok üzüntü yaşadım.senden isteğim bu köpeği bana versen gerçekten beni çok memnun etmiş olursun. Unutmadan köpeğine çok iyi bakacağımı da söyleyebilirim. numaram 0224 216 04 14 kemal diye beni telefona isterseniz ulaşabilirsiniz.Ben bursadayım sen nerde olursan ol yanıa gelirim.istersen sende gelip benim evimi ve besleyeceğim ortamımı görebilirsin.telefonunu bekliyorum.

img

pcvs

18 yıl 9 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadsaım ben kendımde bu aralar evımde bakacagım bır alman kurdu arıyodum eger sızde uygun gorursenın ben kopegınızı alabılırım ben ıstanbulda oturuyorum telefonum:05357930235 [email protected] dan sureklı ulasabılırsınız.

img

velea

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben İstanbul''da yaşayan bir öğretmenim. Geniş bahçeli müstakil bir evim var ve alman kurdu arıyorum özellikle. Eğer köpeğinizi bana verirseniz ona gözüm gibi bakarım. Gerçekten çok istiyorum lütfen mesajımı yanıtsız bırakmayın. Merakla bekliyorum...

img

ilhandemir

ÖZEL MESAJ

be istanbulda oturuyorum alman kurtları hakkında her şeyi biliyorum.Zaten ben dişi yavru bir alman kurdu arıyordum.yol parasını da ben veririm e-mailim [email protected] lütfen?

img

1905gsli

18 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ankaraysa uygun msn [email protected]

img

maldora

18 yıl 8 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ben kuşadasından tuba köpek sahibi olmak istiyorum ama herkes para istiyor çok kötü bir durum ben yavruyu sahiplenmek istiyorum tel:05052660911

img

takamine1978

18 yıl 8 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bedavacı arkadaşlar farkındamısınız bilmem. bu bedava ilanı veren arkadaşlar niyeyse hiç biri ne telefon nede mail adresi veriyo sizi kandırıyo bunlar bedavayı boşverin ne kadar golden yavrusu varsa elinde ben 100 er dolardan alacam.bu ilanı verenler goldeni acaba rüyalarında gördülermiki de yavrularını bedava dagıtıyo.olmayan yavruları bedava dagıtıyo insanları kandırıp umut veriyo kanmayın arkadaşlar böyle sahtekarlara kimse kimseye bedava bi şey vermez.bu ilan sahibi arkadaş eger beni duyarsa aksini ispat için arasın işte adreslerim [email protected] 05333907409 03123898406 adım mustafa

img

mustafaragıp

20 yıl 5 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ