Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

alman kurdu yavruları - 3.sayfa

bir aylık dişi alman kurdu yavrusu iyi bir aileye üçretsiz verilecek

img

selo41

19 yıl 6 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mersin ya da ankara''da oturuyosan ben alabilirim uzun zamandır yavru alman kurdu arıyorum. çok ihtiyacım var. mail adresim [email protected] haber bekliyo olucam

img

köpek_istiyorum

18 yıl 8 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpek hastasıyım. fakat deli fiyatlar yüzünden öğrenci olduğum için alamıyorum. daha öncede çok köpek baktım. bahçeli bir evim var. izmirde oturuyorum. Eger gerçekten hayvanlara deger veren brını arıyorsanız nolur bana ulaşın... [email protected] 05556501712 Onur

img

marmara1985

18 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben yavrularınızla cidden ilgileniyorum ben köpekleri çok severim eğer vermek isterdeniz [email protected] veya 05378659745 ulaşabilirsiniz

img

ahmetkaraca03

18 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba okadar çok msj varki umarım vermemişsindir diyerek giriyorum msja benimde bi alman çoban kurdum var erkek yanına bi dişi arıyorum arama kurtarma eğitimide alacak benim köpeğim gibi istanbulda oturuyorum yani eğer yakınsan ve vermek istersen [email protected] 5359824249 bide önce görmek isterim vermeye krar verirsen bye

img

aztek

18 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA...ÇOK BÜYÜK BAHÇELİ BİR EVİM VE HAVAALANINDA GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAM NEDENİYLEDE KÖPİŞE AYIRACAK VAKTİM VAR.İLGİLENİRSENİ[email protected]

img

siren

18 yıl 7 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba selo ben ahmet irtibata geçelim eğer ciddi isen her kese ilan veriyorum cvp. gelmiyor [email protected] email 0544 838 65 81 cep. telf. [email protected] lütfen görüşelim

img

çağtay

18 yıl 7 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ