Hepsievcil

Kuş Forumları > Papağanlar

Mesaj Ekle

PAPAĞANLAR (RESİMLİ) GÖZLERİNİZE İNANAMAYACAKSINIZ

0536 263 77 75 BURAK İSTANBUL/GÖZTEPE

img

qburakq

20 yıl 7 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sevgili Qburakq, Evin çatısı ve salmaların gözüktüğü resim bir internet sitesinden alınmıştır. Hatta aynı resmin kışın karda çekilmiş hali de var sitede. Bu ilana koymaktaki amacını tam olarak anlayamadım. Sanki burası senin salmanmış gibi bir hava mı yaratmaya çalışıyorsun? Çok büyük ihtimalle diğer resimlerin de internetten toplama olduğunu düşünüyorum. Bir açıklama getirirsen sevinirim.

zucchero arkadaşa katılıyorum bu resimler internetten alıntı ben başka yerde de gördüm. sevgiler

img

ank_17

18 yıl 11 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

YALANIN DA BÖYLESİ PES VALLA

img

ank_17

ÖZEL MESAJ

ARKADAŞLAR İLANIMDADA BEN BU RESİMDEKİ HAYVANLARI GETİRİYORUM DİYE BİRŞEY YAZMADIM.AMA ÇOK KISA BİR SÜRE SONRA BU HAYVANLARDAN DAHA GÜZELLERİ GELECEKTİR İLGİLENENLERE DUYURULUR SAYGILARIMLA BURAK İSTANBUL/GÖZTEPE

img

qburakq

20 yıl 7 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sevgili Qburaq, ''PAPAĞANLAR (RESİMLİ) GÖZLERİNİZE İNANAMAYACAKSINIZ'' sizin ilanınız değil mi? Bu ilandan bu papağanların size ait olduğu ve sattığınız imajını edindim. Bu yanlışlığı düzeltirseniz sevinirim...

QBurakQ EWET O İLAN SENİN DEĞİL Mİ? daha nasıl anlayacaz yani ? ilanı veren sensin . bi de niye gözlerimize inanamayalım ki. ben böyle saçma bir savunma ve başlık görmedim. zuccheroya selamlar

img

ank_17

ÖZEL MESAJ

bence bu resimler almanyadan. arkadaş bu yavru papağanlardan nasıl getirtecek merak ediyorum. ben almanyadan getirtmek istedim mümkün olmadı. bu papağanlar başka ülkelerden kaçak geliyor olmasın.lütfen dürüst olalım. sanırım diğer arkadaşlar da benimle aynı düşündeler.

img

falco

20 yıl 9 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

resimler bence de almanyadan ama emin degilim...topic i acan arkın bunu ilanlar deilde normal papagan forumunda acması gerektiini düsünüorum...almanyayı cok ii bilen biri olarak en amatör satıcının bile hayvan satarken secici olduklarını söylemeliyim...önüne gelene helekide yurt dısına pat die yollamıolar öle tayland singapura benzemez yane...yinede umarım getirtme ve satma girisimin basarılı olur...ne diyelim

img

goktusy

19 yıl 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

''''İTHALAT YAPTIĞIMIZ ÜRETİMHANELER (RESİMLİ)PAPAĞAN'''' arşiv foruma bakarken bu başlığa rastladım.bu başlıkta sana ait değil mi ''QBURAKQ'' arkadaşım??? bu saatten sonra da verdiğin ilanlara ne kadar güvenilir bilemem.

img

puca

18 yıl 11 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ