Hepsievcil

Kuş Forumları > Papağanlar

Mesaj Ekle

PAPAĞANLAR (RESİMLİ) GÖZLERİNİZE İNANAMAYACAKSINIZ - 2.sayfa

0536 263 77 75 BURAK İSTANBUL/GÖZTEPE

img

qburakq

20 yıl 7 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BEN BU FOTORAFLARIN ALINTI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM NİYE DİYE SORARSANIZ AYNI RESİMLERİ FARKLI FARKLI SİTELREDE GÖRDÜM YA SEN ORDAN ALDIN RESMİ YADA SEN ONLARA SATTIN AMA MANTIKLISINA ARKADAŞLAR KARAR VERSİN

img

cennet

18 yıl 9 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hepsini alıyorum bi fiyat cıkartırmısınız.. :)

img

jim morrison

19 yıl 9 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar tabiki size canı gönülden katılıyorum bu QBURAKQ arkadaşa tabiki kimse güvenmesin ticaretinde suyunu çıkartılar bu ve bunun gibi bir kaç kişi yeterki insanlardan para çeksinler akılarına gelmeyen üçkağıtçılık yok bakın köpek ilanları kısmına aynı anda 30 tane ilan üst üste veriyor sanki bu site ona aitmiş gibi :( bende başlığına kanıp bu ilana baktım şimdide fiyat soracaktım :( ama hala o hikaye anlatıyor yok bunlardan daha iyisini getirtecekmişte! dur hele bi sen bunlar gibisini getirtmeyi başar biz daha iyisini istemiyoruz senden :(

img

kelebekmeto

19 yıl 3 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba iyi gunler ben papagan almak istiyorum siz sanirim papagan satisi yapiyorsunuz ben iletisim icin bir tel nosu alabilirmiyim iyi gunler.

img

gkh47

18 yıl 8 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

abi sultan papağanları konuşurmu detaylı bilgi istiyorum!!!!!!!!!!.........................

img

_____

18 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iki gri afrika yavrusu almak istiyorum fiat verirmisin

img

selani

18 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA, FOTOĞRAFLARINIZI GÖRDÜM HAKİKATEN ÇOK HOŞUMA GİTTİ, BEN SİZE ANKARADAN ULAŞIYORUM.SİZDEN RİCAM ŞU, ÇOCUKLUPUMDAN BERİ HEP BİR PAPAĞANIM OLSUN İSTEDİM BANA BU KONUDA YARDIMCI OLUR İSENİZ EĞER SEVİNİRİM. KIRMIZI KUYRUK JACO PAPAĞANI TERCİHİM FİYATI NE KADAR OLUR EN SON. BANA ([email protected] )adresinden ulaşabilirsiniz cevabınızı bekliyorum. dediğiniz gibi be hayran kaldım resimlere lütfen bana yardımcı olun sizden haber bekliyorum. TEŞEKKÜR EDERİM. (FİYATI UMARIM UYGUN OLUR)

img

mtl06

18 yıl 8 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar ben bu papağanların resimlerinin tümünü papağan satışı yapan yurt dışında bir internet sitesinden gördüm. bu resimlerin hepsi ordan alıntıdır şu an pek vaktim olmadığı için sitenin asıl adresini bulamadım ama bakmaya fırsat bulunca sizlerle paylaşacağım zaten forumda da bir arkadaş bu siteyi yazmış arşive bakacak olursanız bulursunuz.....

img

bravemm

19 yıl 3 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar aranısa yeni katıldım.bir sultanım var henüz 4 aylık.eğitim için genç aldım.ilanı soran arkadaşlar derim ki yerli alın.Yurt dışından bi ara aldım hala da duruo 5 yaşında ve gelirken çok kötü getiriolar şartlar çok kötü hayvanı iyileştirene kadar imanım gevredi .Ayrıca petshop iyidir eminönünde hastalıklı die düşünmein.petshop tan aldıım bütün kuşlarımı ve dierlerini kaybettim.ii bakmıolar orda. Size tavsiyem eminönüne gidin.hem aşırı ucuz hemde gayet sağlıklılar.Papağınımla gayet mutluyuz şu an biz.arkdaşın verdiği resimleri görmeyen yoqdur die düşündüm.hiç biri ona ait diil hepsinide bir çok forum ve bilgi sitesinde bulabilirsiniz.eminönünde son fiyat durumları ; sultan pa.:100 ytl muhabbet ku.:15-25 ytl arasında değişio cennetpa.:35 ytl jako ve makaw :1000 ytl ile 892 arasında süreklii kayıyorlar tamhatırladıım bu fiyat. bülbül,kanarya,güvercin:24-15 civarlarında sultan boyutlrında papanlar ve sultanlar için uygun kafesler :30-40 lira ayaklık alacaksanız birazdha artar ama aşırıya kaçmaz ithal yem :12 ytl kum :4,50 ytl gaga taşı:3,75 tyl yemli üstünde bulunur kafeslerin ama ayrıca:2,50 suluk:2,50 ytl yemin dükülmesini engelleyecek örtü:1,5 - 2 ytl ızgara:tam bilmiom ztn kafesinizle altında verirler ama 1,5 ytl yi geçmez. ilaç:sorduunuzda suya katmak için ilaç veririler 2,5 ytl toptan aldıınız takdirde iide indirim yapıolar. sultanımı,kafesini,örtüsünü,suluğunu,yemliğini,gaga taşını,yemi ni,kumunulacını tam tamına 137 ytl ye aldım siz de bilin ve fiyat listenizi çıkarabilin die bi koyim dedim hesalarını.siz gene sorun fiatları. yardım edebildiysem mutlu olrm saygılarımla Alper Atmaca

img

xxxcinkoxxx

16 yıl 5 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ALPER BEY ben de ara cinsi eğitimli papağan almak istiyorum eminönünde uygun olduğunu sölediniz ara papağının fiyatlarını sizden rica ediyorum tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı teşekkürler

img

alaa52

16 yıl 5 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ