Hepsievcil

Kuş Forumları > Papağanlar

Mesaj Ekle

PAPAĞANLAR (RESİMLİ) GÖZLERİNİZE İNANAMAYACAKSINIZ - 3.sayfa

0536 263 77 75 BURAK İSTANBUL/GÖZTEPE

img

qburakq

20 yıl 7 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Elbete bu resimleri satış ilan Türkiye de malesef verebilecek kimse yoktur kim ara da jako dan böyle yavrular almış???herkes dükkanını övüyor acayip acayip fiyatlar vermişler tutturabildiğine buna inanın ben doğduğumdan beri kuşların ve kuşcuların içindeyim. bir sey almadan önce çok iyi arastırın almak istediğiniz evcilin özelliklerini kendi imkanlarınızı,fiyatlarını sitelerden de gözden geçirin ve normal sağlıklı bir hayvanın nasıl olması gerektiğini hiç çekinmeden sorun, arastırın sorun sizin zevkinize göre beğendiğiniz ısındığınız hayvanı normal şartlarla alın derim. arkadas eminönünden fiyat vermis jako ve ara 1000-892 ytl arası muhabbet 15 ytl diye yahu komik olmayın. Bari bize anlatmayın.

img

kuşadam

16 yıl 8 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Federasyon üyesiyiz her yeri geziyoruz hersey hakkında bilgimiz var Allah`a Şükür.Tabiki inşallah getirrirler böyle kuşlar da olur Türkiyede inşallah yuva yuva dolusu ara-jako ve diğer ırk papağan yavruları alan arkadaşlar.

img

kuşadam

16 yıl 8 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kim doğruyu söylüyor kim satıyor bu papağanlardan, yavrulardan bir tane almak istiyorum.lütfen birileri cevap yazsın....

img

amanda

16 yıl 4 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar. bu resimlerin tamamı yabancı sitelerden alıntıdır.aksini idda eden varsa resimlerin devamını ben yayınlayayım.

img

sahin_42

17 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] bize papağanlşar hakkında bılgı verırmısınız

img

zeberus

16 yıl 1 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ