Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

2 Golden Yavrusu (Ücretsiz) - 2.sayfa

Merhaba, Kızım bir buçuk ay önce iki erkek golden dünyaya getirdi. Birini ücretsiz, onu çok sevecek ve mümkünse bahçeli evi olan bir aileye vermek istiyoruz. Başka köpeğin olmaması tercihimizdir. İlgilenenler bize burdan ulaşabilir. 20 gün sonra vermemiz gerek çünkü işimizden ötürü ikisine de bakamayacağız.

img

alixavien

18 yıl 8 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben ankarada yaşıyorum evde annemle yaşıyorumo işe gidiyo ben evde tek kalıyorum bir arkadaşa ihtiyacım varöğlen 1''e kadar okuldayım onun dışındaki tüm vaktimi onunla geçireceğim ve evimizin önü park annemde en az benim kadar istiyor lütfen bize verin

img

batuhanpulat94

18 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben 11 yaşındayım annem numaramı vermem gerektiğini söyledi 0 543 307 90 96 [email protected] annemin lütfen o yavruyu bana verin

img

batuhanpulat94

18 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben ankara da oturuyorum ..cocuklugumdan beri ailemle kopeğimiz oldu bu yuzden bakım ve eitim konusunda tecrubeliyim.. ewimde besliycem eger werirseniz..iyi bakılacagıdan emin olabilirsiniz,cunku zaten benim de ewimde bi arkadaasa ihtiyacım var :( en kısa zamanda haber beklerim ela: 05057358035

img

peripatus

18 yıl 9 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba tekrar........ ufaklıga cook ihtiyacım war.. en kısa zamanda haber beklerim. [email protected]

img

peripatus

18 yıl 9 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba! şu ana kadar bir gelişme oldu mu bilemiyorum ama şansımı denemek istedim. galiba diğer teklifler kadar cezbedici olmayacak teklifim ama... evim bahçeli değil ama oturduğum sitenin oldukça büyük bahçeleri var. besleyen tanıdıklarımdan gördüğüm üzere de burada, çimenlerde koşmaktan oldukça mutlular diğer goldenlar. evim metrekaresini abartacak kadar büyük de değil. ama yine de standartların üzerinde. ailemle yaşıyorum ve öğrenciyim. verebileceğim tahminin ötesinde bir sevgi ve tüm olanaklarım. henüz bir karar vermediyseniz mesajımı değerlendirmeniz beni mutlu edecek. bu arada istanbul''da yaşamaktayım.

img

maimera

18 yıl 8 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

unutmadan e-mail adresim: [email protected]

img

maimera

18 yıl 8 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sevgili AlixAvien; Lütfen cok dikkatli olun ve asagida sezgi10 rumuzlu arkadasin yorumuna dikkat edin. İnsallah bebislere güvenilir bir aile bulabilirsiniz. Sevgi ve Saygılarla http://www.hepsievcil.com/App/Forumlar/Cevaplar.aspx?KRef=3&FRef=15&BRef=3358

img

goldie

19 yıl 6 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bodrumda bahçeli bir evim var.eğer hala vermediyseniz golden ınızı alabilirim.

img

nilberrin

18 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpeği vermediyseniz alabilrim ailemle yasıyorum buyuk bahcelı bievimiz var ona en ii şekilde bakabilirim baska köpeğiğmizde yok lütfen bana iyi haberler verin 05057866174 numaram [email protected] mail adresim şimdiden tesekkürler

img

lessien

18 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende GOLDEN istiyorum... izmir''de oturuyoruz iki sene önce boxer besledik evimiz müsait ve ona çok iyi bakabilceğimden emin olabilirsiniz tel:05462638625

img

doygu

19 yıl 2 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ