Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

2 Golden Yavrusu (Ücretsiz) - 7.sayfa

Merhaba, Kızım bir buçuk ay önce iki erkek golden dünyaya getirdi. Birini ücretsiz, onu çok sevecek ve mümkünse bahçeli evi olan bir aileye vermek istiyoruz. Başka köpeğin olmaması tercihimizdir. İlgilenenler bize burdan ulaşabilir. 20 gün sonra vermemiz gerek çünkü işimizden ötürü ikisine de bakamayacağız.

img

alixavien

18 yıl 8 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Eğer başka birine söz vermediyseniz bir yavruyu kocaman bahçeli bir ev ve onu çok sevecek bir sahip bekliyor. Kız arkadaşımın köpeği 1 ay önce öldü, ve haftaya doğum günü..Ne kadar sevineceğini tahmin ediyorsunuzdur. İ[email protected] 05432620580 yada 02163369189 dan bana ulaşırsanız yada size ulaşibilecğim bir numara verirseniz gerçekten çok sevinirim.

img

kingofarak

18 yıl 6 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam biz yeni evliyiz ve eşimle bi dosta ihtiyacımız var evimize yeni taşındık ve bahçeli eger vermek isterseniz ona çok iyi bakarız numaram 05553139501 hemen almaya gelirim.

img

ozi45

18 yıl 6 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar. Ben İstanbul Büyükçekmece''den Bora SEKMEN. Köpeğinizle ilgili ilanınıla ilgileniyorum.Bahçeli Müstakil evimde birlikte yaşamak üzere bir arkadaş arıyorum. Ve bunun köpeğiniz olmasını istiyorum. Mesajıma ilginize şimdiden teşekkür ederim.Bora SEKMEN 0538 500 52 67 - 0212 872 21 58

img

borasekmen

19 yıl 1 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb ben eskişehir de yaşıyorum 200 metre kare evim war 19 yaşımdayım köpeklerden birini alabilirim...

img

beach_lover_boy

18 yıl 6 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

5 AYLIK DİŞİ GOLDEN YAVRUMA YUVA ARIORUM ÇÜNKÜ ÖĞRENCİ OLDUĞUM İÇİN YETERİ KADAR VAKİT AYIRAMIORUM ONA VE DAHA FAZLA PİSKOLOJİSİNİN BOZULMASINI DA İSTEMİORUM VE UYGUN YAŞAMA ORTAMI SAĞLAYABİLECEK BİR AİLE ARAMAKTAYIM..KIZIMIN BÜTÜN AŞILARINI YAPTIRDIM SECERELİ SAFKANDIR VE ÇOK SAĞLIKLIDIR..TUVALET EĞİTİMİNİ VERDİM VE BELLİ BAŞLI KOMUTLARI BİLMEKTEDİR..ZAMANINDA ZEKERİYAKÖYDEN BİR VETERİNER-ÇİFTLİKTEN ALDIM..İSTEYENLERE FOTO YOLAYABİLİRİM..İSTANBUL 05383253831-02164456636 EMRAH 300 YTL

img

massive

18 yıl 6 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba köpegi alabilirim aileme ait lüks bir dubleks ev var orda bakabilirim bana [email protected] dan ulaşabilirsiniz bye bye

merhaba ben ahmet sizinle görüşmek isterim [email protected] [email protected] bahçeli evim var köpepinizle ilgilenebilirim değerlendirirseniz sevinirim iii günler

img

çağtay

18 yıl 7 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben istanbulda oturuyorum eger yavrulara yuva bulamadıysanız ben onlardan bır tanesını alabılırım. bır arkadasa erckten cok ıhtıyacım var.emın olun ona cok ıyı bır sekılde bakaılırım bana "[email protected]" veya 05053159132 den ulasabılırsınız

img

laydy

18 yıl 6 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sizi tebrik etmek istiyorum sadece umarım iyi bir aile bulabilirsiniz yavrunuza.İyi gunler.resmini gormek isterim [email protected]

img

atacci

18 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

İYİGÜNLER BEN ULAŞ İZMİRDE OTURUYORUM 16 YAŞINDAYIM BENİM KÜÇÜKLÜKTEN BERİ Bİ HAYALİM VARDI Bİ KÖPEK ALIP ONA BAKMAK KÖPEK SEVGİSİ TATMAK VE YILLAR SONRA BU HAYALİMİ GERCEKLEŞTİRME FIRSATIM OLDU AİLEM BAHÇESİ GENİŞ Bİ YAZLIK ALDI VE BEN HAYALİMİ GERÇEKLEŞTİREBİLECEGİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM AMA NE OLURSA OLSUN KÖPEKLERİN MAL GİBİ PARA İLE SATILMASINA KARŞIYIM EGER BANA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK AMA ÇOK SEVİNİRİM TELEFONUM:05556229659 E-MAİL:ULAS83@HOTMAİL.COM ŞİMDİDEN İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM...

img

ulaş_89

18 yıl 5 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ