Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

2 Golden Yavrusu (Ücretsiz) - 3.sayfa

Merhaba, Kızım bir buçuk ay önce iki erkek golden dünyaya getirdi. Birini ücretsiz, onu çok sevecek ve mümkünse bahçeli evi olan bir aileye vermek istiyoruz. Başka köpeğin olmaması tercihimizdir. İlgilenenler bize burdan ulaşabilir. 20 gün sonra vermemiz gerek çünkü işimizden ötürü ikisine de bakamayacağız.

img

alixavien

18 yıl 8 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, 28 yaşında evli bir bayanım kocamla beraber bizimle beraber yaşaması için o küçük yavruya biz bakmak istiyoruz.bana ulaşırsanız çok sevinirim. posta adresim [email protected] umarım görüşürüz.

img

çitos

18 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, hayvanları çok seven biriyim. Eşimle beraber bir köpek sahibi olmak istiyorum ve çocuk düşündüğümüz içinde çocukla anlaşan en iyi köpek golden olduğu için o minik yavruyla evimizde berber yaşamak isteriz. Goldena iyi bakacağımıza emin olabilirsiniz.bana ulaşmak isterseniz [email protected]

img

çitos

ÖZEL MESAJ

merhaba yalnız yaşıyorum ama köpeğinize en iyi şekilde bakacağıma eminim bilgilerinize...

img

butterfly_merve

ÖZEL MESAJ

meraba ben izmir karşıyakadan ewimiz bahçeli hayvanları çook sewiyoruz yavruyu tam bi aile ortamında büyütücez lütfen yawrunuzu bize werin mail adresim [email protected]

img

blue_heaven

ÖZEL MESAJ

eger ankaradaysanız ben alabilirim merak etmeyin cok iyi bakacagım cep no:05358524875 msn:[email protected]

img

maldora

18 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ben aydın kuşadasından hüseyin yavruya talibim eğer vermediysen tel:05055835117

img

takamine1978

18 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bedavacı arkadaşlar farkındamısınız bilmem. bu bedava ilanı veren arkadaşlar niyeyse hiç biri ne telefon nede mail adresi veriyo sizi kandırıyo bunlar bedavayı boşverin ne kadar golden yavrusu varsa elinde ben 100 er dolardan alacam.bu ilanı verenler goldeni acaba rüyalarında gördülermiki de yavrularını bedava dagıtıyo.olmayan yavruları bedava dagıtıyo insanları kandırıp umut veriyo kanmayın arkadaşlar böyle sahtekarlara kimse kimseye bedava bi şey vermez.bu ilan sahibi arkadaş eger beni duyarsa aksini ispat için arasın işte adreslerim [email protected] 05333907409 03123898406 adım mustafa

img

mustafaragıp

20 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar Hepinize Teşekkürler. Biricik oğlumuzu bir tanıdığa vermeye karar verdik. Böylece sık sık görme fırsatımız da olacak artık. İyi günler. AA

img

alixavien

ÖZEL MESAJ

merhaba.ben yeni evliyim ve 2-3 sene çocuk istemiyoruz.fakat bu arada benim bir dosta ihtiyacım olacagından köpeginize talibim.ayrıca evim müstakil ve bahçeli.fabrikamız da da 2 tane kangalımız var.anlıyacagınız en iyi şartlarda bakılacaktır.yalvarırım bana verin.asla pişman olmazsınız.bu arada adım deniz.0216 394 11 88 detaylı görüşmek için arayabilirsiniz

img

naughtygırl

18 yıl 8 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mustafaragıp hay diline sağlık benden önce davranmışsın.milleti resmen kekliyorlar yaw.başlığı açanda okuyup okuyup gülüyor.sonunda da aa pardon bir tanıdığa verdik.bu kadar komedi olur ya.arkadaşlar bu tip forumlarda bedava ırk hayvan bulamazsınız kimse babanızın oğlu değil.300$ hayvanı hediye etsin size.

img

mypits

19 yıl 3 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ