Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

isimler - 2.sayfa

arkadaşlar diğer forumların çoğunda görüyorum hep bu konuyu,herkes buraya kobayının ya da hamsterının adını yazsın,yeni isimler bulmuş oluruz...benim kobayımın adı cholito :)

img

kobay

19 yıl 3 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim hamsterımın adıdaaaaaa CİCİM

img

selayaysel

18 yıl 4 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben ailemi kandırabilirsem alıcam isimleri ise hazır HAYDAR ve KEZBAN :)

benim bi tane vardı mickey idi bitane daha vardı oda joe cole dü

img

erdincoz

18 yıl 3 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim hamsterımın adı morti

img

madjick

18 yıl 9 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Benim hamsterimin adı da ``Odie``

benim gonzimi sevgilim aldı bu nedenle isimlerimizin karması olan SERAT adını koydum :)))

img

serat

18 yıl 4 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

:) ben adını cıstık koydum çünkü bundan önce bir muhabbet kuşum vardı ve yaşlanıp öldü çok güzel konuşuyordu fıstık desin diye çok uğrastım ama fıstık yerine cıstık diyordu öldüğünde çok ağlamıştım o yuzden işte.

img

bihteer

18 yıl 3 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim hamsterın adı punk ilk aldığımda rengi sarı ve beyazdı sonra wella kırmızı saç boyasıyla şekillendirdim =o)arada tüylerini spike şeklinde yapıyorum tarz oldu 8)

img

mutt_king

18 yıl 3 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sac boyasi onun cildine zararli olabilir bence bidaha deneme cunku normalde basa bile uygulandıgında deriyi yakiyor acitiyor yazık ya o minicik.

img

amaze

18 yıl 8 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benimkilerin isimleri elmas yakut zümrüt pırlanta die gidio wella saç boyası... süpersin mutt dahiyane fikir mutlaka bende denemeliyim ama önce amaze in yöntemini deniycem ,hamsterlarımı yıkıycam... sonra boyarım,renkler daha canlı olur o zaman

img

sevgiyuvası

19 yıl 3 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ