Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

isimler - 8.sayfa

arkadaşlar diğer forumların çoğunda görüyorum hep bu konuyu,herkes buraya kobayının ya da hamsterının adını yazsın,yeni isimler bulmuş oluruz...benim kobayımın adı cholito :)

img

kobay

19 yıl 3 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar hamster severler; Benim çok hamsterım oldu ve çoğu da elimde doğdu,(ben isimleri Türkçe kullanıyorum ama burada Orjinal yazdım) ilk hamsterlarım JAZZ ve JACKIE, sonra JOHNNY,(Jackie ve Johnny`nin yavrusu)BLUES ve MINI,(ikinci yavruları) SINDY ve JENNY; sonra elime geçenler BILLY, BOBBY, DODI.Yıllar önce aldığım tek hamster vardı o da LERRY. Bir de ismi konmamış, satılmış ve ya ölmüş onlarca hamsterım oldu.

img

hamsoboss

17 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benimkinin adı ÇİNO.

img

mirnaunaunau

17 yıl 5 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benimki de YOYO

img

rüyaa

18 yıl 4 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim hamsterimin ismi SÜLEYMANCAN çok sefiorum onu hayatımda gördüm en güzel hayvan çok uysal hiç ısırmadı şimdiye kadar kapkara bide canım bnm bebeşim!

img

süleymancan

17 yıl 5 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ßende dun 2 tane aldim erkek ve disi erkegin adi mualyim ama kiza daha hala isim bulamadim =)

img

as1m

17 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eğer hep firar ediyosa hamsteriniz firarettin koyabilirsiniz.

img

hamess

17 yıl 5 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

KÜL ve YAVRU çok şirinleeerr...

img

bebekler

17 yıl 4 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

"ekin93 slm yeşil yol filmini seyredenler bilir benimkinin adı bay cingıls " bende oyle koyacaktım ama o erketi ve benim erkek kahve rengi iki gonzalesim var birinin adı OSMAN, oburu KEZBAN.

benimkinin adı poKy şoq dadlı bi HaMSTeR=)

img

poky22

17 yıl 4 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benimkinin ismi pablo

img

omurcek

17 yıl 4 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ