Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

isimler - 3.sayfa

arkadaşlar diğer forumların çoğunda görüyorum hep bu konuyu,herkes buraya kobayının ya da hamsterının adını yazsın,yeni isimler bulmuş oluruz...benim kobayımın adı cholito :)

img

kobay

19 yıl 3 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sevgiyuvasi su yazdıklarını okurken gulmek bıle gelmedı ıcımden cunku ne komık nede sınır bozucu.yasını bılmıyorum ama ya yasından cehaletınden yada psıkolojık problemlerınden kaynaklanıyor cunku normal bı ınsanın hal ve hareketlerınden eser yok gordugum kadarıyla.sen basıtlesmeye devam et ben gulerım sana.

img

amaze

18 yıl 8 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mırnık

img

hacettepereddeers

18 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

mehabaa benim guinea pigimin adıda taz

img

alien

18 yıl 3 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim hamsterımın ismi dumanla kömür cok sevimliler askımdan hediye ama onundan daha da tatlılar askım kıskanma :)

img

redarkness

18 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim gonzales imin adı KARAMEL. karamel kadar tatlı bi yaratıktır.

img

naiad

18 yıl 9 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim gonzaleslerimin adı da farettin ve fariye.(farettin siyah ve fareye benziyo:)ondan adını farettin koydum.dişi de uyumlu olsun diye fariye oldu)

img

erkek

18 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar.. Ben bugün hamster sahibi oldum.Ve ona KARTOPU adını koydum.Bembeyaz bir ufaklık daha başka ne denebilirdi ki...

img

kokopelli

18 yıl 2 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim hamsterımın adı da çakıl

img

serenila

18 yıl 1 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ya Bizimkiler İzin Verse Ben Hemen 2 Tane Alırım Adları da Hazır CrazY Ve Charisma :D

img

cahit34

18 yıl 1 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba benim hamsterlerimin ismi de jesi ve jeni 2 tane de yavrum oldu onların isimlerini hala bulamadım ne koyacağımı bilmiyorum :)

img

gevezefare

18 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ