Hepsievcil

Kuş Forumları > Muhabbet Kuşları

Mesaj Ekle

Muhabbetimin ayağı acil - 2.sayfa

Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var lütfen muhabbet kuşumun ayağında bir problem var Onu bir haftalığına arkadaşıma bırakmıştım ve eve geldiğinden beri bir ayağını rahat kullanamıyor. Kırık gibi sarkmıyor ayak ama daha çok tırnaklar acık ve hareketsiz Ama kırık olsa arada bir de kavrayamazdı tüneği öyle değil mi? Parmagimi da kavrayabiliyor ama ayağını sürekli havaya kaldırıyor. Ne yapayım? Maalesef Türkiyedeki veterinerler cok anlamıyor muhabbetlerden Bu sıcakta arabaya koy götür hırpalamak istemiyorum hayvanı Bir de orada avucların alıyorlar Bizimki cok korkuyor avuçtan Hayvan gunlerce kendine gelemiyor Butun güvenini kaybediyor Ne yapmalıyım Ne olur acil cevap

img

hhhhhhhhh

16 yıl 11 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yalvarırım yardım edin

img

hhhhhhhhh

ÖZEL MESAJ

Ben bir muhabbetkuşu uzmanıyım ve size söyleyeceklerim şunlardır avisol ve avimineral ve ilaçlarını kullanınız ve dediğim merhemden sürünüz sabır işi dediklerimi yaparsanız umarım geçecektir.

img

bedraa

14 yıl 10 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

cok tesekkürler peki avisol u ne kadar süre kullanmalıyım? karnındaki şişlik iner mi? Çok garip oldu karnı yani tünekte durken birşey yok ama eğilip alttan baktığınızda cok kotu

img

hhhhhhhhh

ÖZEL MESAJ

avimineral ilacı ve avisol vitamini geçirecektir ayrıca kremide kulak pamuğu yardımıyla gagasına ve ayaklarına sürünüz kremi 10 gün günde 1 gün olarak kullanınız vavisol ü ve aviminerali ise kuşunuz vefat edene kadar kullanınız ve tedaviye hemen başlayınız yardım edebildiysem ne mutlu bana muhabbet kuşu almayı düşünürseniz www.muhabbetkusual.tr.gg sitesine bakınız petshop yerine muhabbet kuşu almak isterseniz benden alırsanız çok memnun kalırım ayrıca ben hayatları boyunca veteriner kontrollerini ücretsiz yaptırıyorum . başka sorunuz olursa bekliyorum. SAYGILAR...

img

bedraa

ÖZEL MESAJ

teşekkürler cok sitenize de bakacağım. Kuşum iyileşir işallah yarın ilk iş o ilaçları alıyorum

img

hhhhhhhhh

ÖZEL MESAJ

İlaçları aldınız mı?

img

bedraa

ÖZEL MESAJ

Dün ayagı cok kotuleştiği için baska bir veterinere götürdüm cok yardımcı oldu Ayağını sürümekten enfeksiyon kapmış antibiyotik ve b vitamini verdi Size bir sorum var tüm bunlar denge sorunu karında şişlik ishal kanadını hafif indirme ayakta ağrı yumurta kalmasını mı işaret ediyor? veteriner hırpalamamak için antibiyotik bittikten sonra karnına da bakayım dedi ama dun gece web`de dolaşırken karında klan yumurtanın ayağa vurabileceği (siyatik) yazıyordu Bir kuş o şekilde ne kadar yaşar? Yanlış bir teori mi üretmişim? Bu konuda bilgisi olan? teşekkürler

img

hhhhhhhhh

ÖZEL MESAJ

Avimineral ilacını işte size bunun için tavsiye ettim avisol üde vitamin olarak tavsiye ettim veteriner benim dediklerimi demiş avimineral ilacından alın suyuna 4 damla damlatın hergün eyer böyle birşey varsa kuşunuza yardımcı olacaktır.

img

bedraa

ÖZEL MESAJ

maalesef ayak büyük ihtyimalle kırık ve altında yara var antibiyotiklerini veriyorum ve vitaminlerini ama ayağı cok kotu Yarın yine veterinere gidiyoruz :( surekli hareket ettiği için bu ara kafesin içinde de kırmış olabilir. Karnında da yumurta kaldığını düşünüyorum. Karnında yumurtayla ne kadar zaman yaşar? Cubnku cok uzun zaman oldu bu sekilde ve acayip hareketli

img

hhhhhhhhh

ÖZEL MESAJ

Onu şimdi bilemeyiz ama yarın veterinere ısrar edin karnına bir baksın.

img

bedraa

ÖZEL MESAJ