Hepsievcil

Kuş Forumları > Muhabbet Kuşları

Mesaj Ekle

Muhabbetimin ayağı acil - 5.sayfa

Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var lütfen muhabbet kuşumun ayağında bir problem var Onu bir haftalığına arkadaşıma bırakmıştım ve eve geldiğinden beri bir ayağını rahat kullanamıyor. Kırık gibi sarkmıyor ayak ama daha çok tırnaklar acık ve hareketsiz Ama kırık olsa arada bir de kavrayamazdı tüneği öyle değil mi? Parmagimi da kavrayabiliyor ama ayağını sürekli havaya kaldırıyor. Ne yapayım? Maalesef Türkiyedeki veterinerler cok anlamıyor muhabbetlerden Bu sıcakta arabaya koy götür hırpalamak istemiyorum hayvanı Bir de orada avucların alıyorlar Bizimki cok korkuyor avuçtan Hayvan gunlerce kendine gelemiyor Butun güvenini kaybediyor Ne yapmalıyım Ne olur acil cevap

img

hhhhhhhhh

16 yıl 11 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Muhabbet kuşları kendilerini yalayarak ve ağrıyan yerini oynatmayarak kendilerini tedavi etmeye çalışırlar. Bu yüzden kuşlara krem kullanılmaz. Devamlı yaladıkları için krem onları zehirleyebilir.

img

Karciga

8 yıl 6 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar yeni bir kuş aldım aldığımın üzerine bir gün sonra ayağı ya kırıldı yada incildi bilemiyorum ayağın üzerine basamıyor ayağını karnına çekiyor elleyince ısırıyor canı yanında kanadındada sorun var ne yapmam lazım eskisi gibi ayağının üzerine basabilir ve kanadını eskisi gibi haline dönebilir sizlerden cevap bekliyorum

hhhhhhhhh yazdı :
Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var lütfen muhabbet kuşumun ayağında bir problem var Onu bir haftalığına arkadaşıma bırakmıştım ve eve geldiğinden beri bir ayağını rahat kullanamıyor. Kırık gibi sarkmıyor ayak ama daha çok tırnaklar acık ve hareketsiz Ama kırık olsa arada bir de kavrayamazdı tüneği öyle değil mi? Parmagimi da kavrayabiliyor ama ayağını sürekli havaya kaldırıyor. Ne yapayım? Maalesef Türkiyedeki veterinerler cok anlamıyor muhabbetlerden Bu sıcakta arabaya koy götür hırpalamak istemiyorum hayvanı Bir de orada avucların alıyorlar Bizimki cok korkuyor avuçtan Hayvan gunlerce kendine gelemiyor Butun güvenini kaybediyor Ne yapmalıyım Ne olur acil cevap

img

balkesciumut

7 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ