Hepsievcil

Kuş Forumları > Muhabbet Kuşları

Mesaj Ekle

Muhabbetimin ayağı acil - 4.sayfa

Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var lütfen muhabbet kuşumun ayağında bir problem var Onu bir haftalığına arkadaşıma bırakmıştım ve eve geldiğinden beri bir ayağını rahat kullanamıyor. Kırık gibi sarkmıyor ayak ama daha çok tırnaklar acık ve hareketsiz Ama kırık olsa arada bir de kavrayamazdı tüneği öyle değil mi? Parmagimi da kavrayabiliyor ama ayağını sürekli havaya kaldırıyor. Ne yapayım? Maalesef Türkiyedeki veterinerler cok anlamıyor muhabbetlerden Bu sıcakta arabaya koy götür hırpalamak istemiyorum hayvanı Bir de orada avucların alıyorlar Bizimki cok korkuyor avuçtan Hayvan gunlerce kendine gelemiyor Butun güvenini kaybediyor Ne yapmalıyım Ne olur acil cevap

img

hhhhhhhhh

16 yıl 11 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya arkadaşlar kimse yok mu yardım edebilecek? Muhabbet kuşlarının çoğu tümörden ölürmüş Kimse yaşamadı mı böyle bir tecrübe? Teşekkürler

img

hhhhhhhhh

ÖZEL MESAJ

arkadaşım hiç böyle birşey yaşamadık.senin işinde zor eğer elimizden gelseydi birşeyler yapabilirdik.tek yapmanız gereken kuşunuzu mutlu etmek.sağlıcakla kalın

img

sbt

14 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

muhabbet kuşlarının yüzde doksanı bu yüzden ölürmüş aslında keske daha cok tedavi imkanı olsa ve veterinerler bu konuda birşeyler bilse. Kuşlar hepimizin tutkusu ama çaresizlik cok acı maalesef

img

hhhhhhhhh

ÖZEL MESAJ

evet çok haklısında ama yapacağımız birşey yok.dediğim gib kuunuzu mutlu edin.

img

sbt

ÖZEL MESAJ

arkadaşım kuşunuz nasıl oldu iyileştimi inşallah yoksa durumu aynı mı?bilgilendirirseniz sevinirim.kuşunuzun en kısa sürede iyileşmesi dileğimle.saygılar

img

sbt

ÖZEL MESAJ

arkadaşım kuşunuz yileştimi inşallah iyileşmiştir.

img

sbt

ÖZEL MESAJ

benım basımdan buna benzer bı olay gecmıstı benım kus erkektı bir gun once cok hareketlıydı yem yıyodu su ıcıyodu yanı saglıklıydı ama ertesı gun baktıgımda kafesın tabanında oylece duruyo tuyler kabarık vs. arkası sısıktı yağ surduk ama fayda etmedı ertesı gun sizlere ömür. arkadasım senın kus noldu peki??

img

kuşüreticisi

14 yıl 6 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SeNi üzmek istemem ama benim kuşumda bu yüzden ölmüştü çok üzülmüştüm benim kuşumun poposunda takılmıştı yumurta sonra orda tümer oldu ve öldü seninkindede böyle bişey varsa poposuna az bi zeytin yağı sür

img

alptug1251

14 yıl 6 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım kuşunuz iyileştimi yoksa halen aynı mı?

img

sbt

ÖZEL MESAJ

benim kuşumda 4 gündür ayağını basmıyor yere arada havada tutuyor tuneğini kavrayamıyor zorda kalırsa parmagımı tutuyor digerayagının üzerinde durmaktan ayagı hafif şiş yem yiyor iki gündür kafesinin dibinde uyuyor ötüyor yem yiyor pek hareket edmiyor hareket ettiremedigi ayagında şiş ve kızarıklık yok hava ço soguk oldugundan dolayı veternere götüremedim ne olmuş olabilir ne yapabilirim

img

r1r1

14 yıl 4 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ