Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

ayşegül07 ve diğer kapluş sevler lütfen yardım - 4.sayfa

kaplumbağamı akvaryumda besliorum ısıtıcı war kuru bölge war kuru bölgnn üstünde lamba war ama yemini yemio ve bazı hastalık belirtileri gösterio veterinere götürdüm üştmüştür mevsm değişkliğinden dedi çok küçük olduğu için iğneyle veya hapla teadvi olmaz dedi sen nasıl iyileştrdn ayşegül nolur yarım onsuz yaşayamam o bnm herşym

img

busefistik

14 yıl 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Seni çok iyi anlıyorum. İnsanın ne yapacağını bilememesinden doğan çaresizliği çok iyi biliyorum. Yine de elinden geleni yaptığını düşünüyorum. Ben kaplumbağamı talihsiz bir şekilde birkaç gün evden uzak kalmam sonucunda kaybettim. Aslında her gün eve uğrayıp yem verdim ısısını ayarladım ama yine de sonuç değişmedi. Bir evcil hayvan bakımında en önemli nokta ona gerçekten bakabilmek. Biz evde olmadığımızda neler yaşayabileceğini kestirmeye çalışmak. Bundan sonra her şeyi zamana bırakmaktan başka birşey yok gibi. Ya da istersen yeni bir başlık açıp şu andaki durumunu ayrıntılı olarak paylaşabilirsin. Kaç gündür yemediğini, uyguladığın tedaviyi, son durumunu yazarsan bilgili arkadaşlardan tavsiyeler alabilirsin. Bu başlık adımı taşıdığı için diğer üyelerin okumamasına sebep olabilir. Seni başka düşüncelerden mahrum etmek istemem.

img

asegul07

14 yıl 7 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sanırım kaplumbağam öldü öldüğünü nasıl anlarız

img

busefistik

14 yıl 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Çok üzüldüm, umarım ölmemiştir demek istiyorum ama bu güne kadar yaşadıkların pekte ümit vermiyor açıkçası. İnsan inanmak istemiyor ama.... Ölen kaplumbağa katılaşıyor. Eline aldığında kafası filan kaskatı duruyor yani.

img

asegul07

14 yıl 7 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ