Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Kaplumbağa ve akvaryum resimleri.Sizin olsun olmasın önemli değil bizimle paylaşın sadece. - 3.sayfa

Arkadaşlar bu sayfaya sizin olsun olmasın akvaryum ya da kaplumbağala resimleri ekleyebilirsiniz önemli olan bu güzel hayvanları tanıyalım ve daha hoş,güzel fikirler elde edinip yaşama alanlarını zenginleştirelim.

img

by_falcon

19 yıl 2 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar fot yollıycam ama nasıl ekleniyor mesaja bilmiyorum...

img

arkhe

18 yıl 10 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam Arkhe; fotoğraf konusu başka başlık altında anlatılıyordu onun linkini vereyim sana oradan öğrenebilirsin... Adres  http://www.hepsievcil.com/App/Forumlar/Cevaplar.aspx?KRef=5&FRef=30&BRef=855 bu yardımcı olur tahminimce.

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

İnternetten buldum.Çok Çok ÇOK fotojenik ve yakışıklı!!! Herhalde profesyonl bir fotoğrafçı çekti....

img

arkhe

ÖZEL MESAJ

arabaya bak beeeaa :)

img

arkhe

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar bende benımkıne aıt olmasa da bır sürü bir sürü kaplumbağa resımlerı var ama sızle paylaşamıyorum. dedıgınız linke gırdım ama anlamadım.. neyse belkı baska bır yolunu bulurum da öyle gönderırım..

img

dere

18 yıl 8 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Eğer yollayamıyorsan ve herşeyi denediysen bana yollayabilirsin bu sayfada yayınlarım. [email protected]

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

By_Falkon,benim kapluşun adı mauremys rivulata sanırım...işte resimleri,

M. rivulata (© Paolo Mazzei)Bu arada bu kapluşlar benim değil sadece bunlar örnek....

M. rivulata (© Lars Bergendorf)