Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Kaplumbağa ve akvaryum resimleri.Sizin olsun olmasın önemli değil bizimle paylaşın sadece. - 5.sayfa

Arkadaşlar bu sayfaya sizin olsun olmasın akvaryum ya da kaplumbağala resimleri ekleyebilirsiniz önemli olan bu güzel hayvanları tanıyalım ve daha hoş,güzel fikirler elde edinip yaşama alanlarını zenginleştirelim.

img

by_falcon

19 yıl 2 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam arkadaşlar,benim internetten bulduğum kaplumbağa resimlerim var ama yayınlayamıyorum nası yayınlanıyor bu sayfada...

fotoğraf konusu başka başlık altında anlatılıyordu onun linkini vereyim sana oradan öğrenebilirsin... Adres http://www.hepsievcil.com/App/Forumlar/Cevaplar.aspx?KRef=5&FRef=30&BRef=855 bu yardımcı olur tahminimce.

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

açılmıyo malesef bazıları gözüküyo ama bazıları kırmızı x şeklinde neyse başka fotoğraf gönderen yok mu?foruma koyamayanlar mesela.??

img

arzuunal81

18 yıl 9 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam; sanırım senin bağlantılardan bir sorun var eğer yukarıda yazmış oldduğum şeyleri uyguladığım halde göremiyorsan.Bende bütün resimler açılıyor ve bir sürü resim var.

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

bilmiyorum ne sorun var.benim özel bilgisayarım değil zaten.

img

arzuunal81

ÖZEL MESAJ

yeni fotoğraf gönderen yok mu sana??

img

arzuunal81

ÖZEL MESAJ

hayır en son senin yolladığın resim var.sıkıldım araştırıyorum bende başka resim istersen yollayabilrsin bana

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

gönderdim bi tane :)çok tatlı

img

arzuunal81

ÖZEL MESAJ

selam arkadaşlar;

Bu iki resim supersoccer arkadaşımız tarafından gönderilmiştir.Tşk ederim

Bu resimde arzu arkadaşımız tarafından gönderilmiştir tşkler :)

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

ya goofy bişey sorucam ben bu resimleri niye göremiyorum?

img

arzuunal81

ÖZEL MESAJ