Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Kaplumbağa ve akvaryum resimleri.Sizin olsun olmasın önemli değil bizimle paylaşın sadece. - 6.sayfa

Arkadaşlar bu sayfaya sizin olsun olmasın akvaryum ya da kaplumbağala resimleri ekleyebilirsiniz önemli olan bu güzel hayvanları tanıyalım ve daha hoş,güzel fikirler elde edinip yaşama alanlarını zenginleştirelim.

img

by_falcon

19 yıl 2 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sanırım supersoccer arkaşımızın resimleri çıkmamış bidaha yolluyorum k bakmayın

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

yukarıda çimlerin üzerindeki kaplumbağa forum üyelerimizden hülya999''un kaplumbağası ada''dır. hadi başka sitelerden resim alıyoruz da birbirimizin resimlerine el atmayalım bari.

img

beppomomo

18 yıl 10 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben o rsmi kaplumbağa.sokağı.comdan buldum lütfen suçlama yapmayalım ve bilip bilmden konuşmayalım

arkadaşlar lütfen tartışmaya gerk yok başlıkta da yazdığı gibi hoşumuza giden resimleri yayınlayabiliriz.Senin benim farketmez lütfen.Herkezin olabilir...

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar lütfen tartışmaya gerekyok.Başlıktada yazdığı gibi isteyen arkadaşlarımız hoşlarına giden ve bizimle paylaşmak istedikleri her kaplumbağa ve akvaryum resimi burada yayınlaya bilir.Bu sen ya da ben farketmez herkesin hayvanı olabilir bence bir insan kapluşunun beğenilip yayınlanmasında bir sakınca görmemeli ve hatta daha çok gurur duymalıdır.Bunun için senin benim gibi tartşmalar ltf yapmayalım.Ve bu güzel sayfada gereksiz konuşalara yer vermeyelim (bunlar gibi)..

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

yorum yazmıcam diyorum ama dayanamıyorum:))bencede kaplumbağa resmi kaplumbağa resmidir.arkadaş resim göndermiş ama bu benim kaplumbağamdır diye sahiplenmemiştir heralde??başlıkta zaten sizin olsun olmasın diyor.?

img

arzuunal81

18 yıl 9 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet çimlerin üzerinde ki kaplumbağa benim kaplumbağam Ada.bilmeden alıp eklediği için SuperSoccerla bir sorunum yok olabilir.dediği gibi kaplumbağa.sokağı.com da resimler var. momo fikrini söylemiştir ve bilerek yapılmış olsaydı da haklıydı o bi kenara da momo ile SuperSoccer bunu halleder By_FaLCoN ve arzuunal81 siz neden her şeye tartışmayalım yok kavga etmeyelim yazıyosunuz (diğer başlıkta da yaptınız) kimsenin kavga ettigi yok ufak tartışmalar olur. küfür edilse hakaret edilse anlıycam da durduk yere de karışmayın..

img

hülya999

19 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

:)) ben fikrimi söylüyorum.falcon da momo da diğerleri de sen neden hep bi suçlu arıyosun ki?

img

arzuunal81

18 yıl 9 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam kardeşim; senin yaşın kaç acaba gerçekten küçük çocuklar gibi dawranıyorsun.Burası benim sayfam sayılır ve sayamda sadece resim görmek istiyrum eğer benimle bir sorunun varsa söylede bende bileyim lütfen bana karışma milleti suçlayamadın banamı laf atıyosun bu sefer burada hertürlü resim olabilir ve allah rızası içi susun artık tartışmayın.yoksa bu böyle kısır döngü gibi sürüp gidecek.Hülya sözlerim sana.Eğer gerçekten yazışmak istiyorsan sorunları olan arkadaşlarımızla ilgilen lütfen üyelerimize cevap veren yok burada tatışma tartışma.

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

ben çocuk falan değilim ama bu seni ne ilgilindirir.kimseyle bi sorunum yok siz her yaptığınız alkışlansın her söylediğiniz doğru kabul edilsin aksi söylenmesin istiyorsunuz. "Burası benim sayfam sayılır " diyerek kimin çocukça davrandığı belli oluyor anlayan anlar. hiç bi başlık kimsenin sayfası falan değildir isteyen istediğini yazar. bana kardeşim falan diye de hitap etme.

img

hülya999

19 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ