Hepsievcil

Kuş Forumları > Muhabbet Kuşları

Mesaj Ekle

Muhabbet Kuşum Yumurtladı Acil Yardım :( - 6.sayfa

merhaba.. benim 5-6 aydır erkek muhabbet kuşum vardı.. akrabamız bana dişi kuşunu verdi.. bunlar anlaştı vs. öpüşüolar.. çifleştiler geçende.. kuşlarını vereli 2 haftayı geçti..bende geçende gidip yuva aldm.. petsopta yuvanın içie kumda verdiler koydum falan..sonra gazete yırttm içine koydm o yuvarlak yaptı.. ancak bugün ( 08.12.2008 ) günü dişimiz yumurtladı.. ancak yuvaya değil yere yumurtladı.. kafesin yerine.. bende pamukla nazikce yuvaya koydum.. ama kuş yumurtlayla ilgilenmiyor ve üstüne yatmıyor.. yardım edin lütfen :(

img

ayaz_dilber

15 yıl 5 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar benim kuşum yumurtlamıştı 3-4 gün sonra yumurtayı elledim  sen tut yumurtayı kır kafesin arkasına at. kafesi temizlerken gördüm . ondan 2 hafta sonra tekrar yumurtladı şimdi ne yapmaylıyım arkadaşlar 

gokhankuscu84 yazdı :
insallah yem yumurtası deildir. bundan sonra yapman gerekenler çok basit yeminini suyunu düzenli vereceksin pet shoplarda hazır mama satılıyor yumurtaya yatmaktan halsiz düsen kusuna ii gelecektir. yumurtladığından itibaen 18 gün sayacaksın. yuvayı çok sık acıp yumurtalara bakma ki kusun kıskanmasın. son yumurtayı yumurtladığından itibaren 18 gün gecmedikce yumurtalar boş fikrine kapılma çünkü hepsi bos olsa bile son yumurtanın dolu olma ihtimali var...

img

PordonoidMEN

9 yıl 4 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar benim kuşum yumurtlamıştı 3-4 gün sonra yumurtayı elledim  sen tut yumurtayı kır kafesin arkasına at. kafesi temizlerken gördüm . ondan 2 hafta sonra tekrar yumurtladı şimdi ne yapmaylıyım arkadaşlar 

gokhankuscu84 yazdı :
insallah yem yumurtası deildir. bundan sonra yapman gerekenler çok basit yeminini suyunu düzenli vereceksin pet shoplarda hazır mama satılıyor yumurtaya yatmaktan halsiz düsen kusuna ii gelecektir. yumurtladığından itibaen 18 gün sayacaksın. yuvayı çok sık acıp yumurtalara bakma ki kusun kıskanmasın. son yumurtayı yumurtladığından itibaren 18 gün gecmedikce yumurtalar boş fikrine kapılma çünkü hepsi bos olsa bile son yumurtanın dolu olma ihtimali var...

img

PordonoidMEN

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar benm 1 tane kuşum vardı yumurtladı  elime aldım 2 gün sonra kırmış kafesin arkasına atmış. acaba elime aldığımdan dolayımı....  2hafta sonra tekrar yumurtladı şimdi ne yapmalıyımfrownfrownfrown

gokhankuscu84 yazdı :
son sorundan kimse bisey anlamadı...

img

Satanist

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar benm 1 tane kuşum vardı yumurtladı  elime aldım 2 gün sonra kırmış kafesin arkasına atmış. acaba elime aldığımdan dolayımı....  2hafta sonra tekrar yumurtladı şimdi ne yapmalıyımfrownfrownfrown

gokhankuscu84 yazdı :
son sorundan kimse bisey anlamadı...

img

Satanist

ÖZEL MESAJ

kuşum 1 tane yumurtladı başka yumutlamadı yardım edinnnnnnnnn erkek dişiye ağzından yem veriyo folluğa birlikte girip yan yana duruyolar ama aradan 4 gün geçti hala 1 yumurta var nedennnnnnn

img

hukluk

9 yıl 3 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kuşum 1 tane yumurtladı başka yumutlamadı yardım edinnnnnnnnn erkek dişiye ağzından yem veriyo folluğa birlikte girip yan yana duruyolar ama aradan 4 gün geçti hala 1 yumurta var nedennnnnnn

img

hukluk

ÖZEL MESAJ

img

hukluk

ÖZEL MESAJ

img

hukluk

ÖZEL MESAJ

img

hukluk

ÖZEL MESAJ

img

hukluk

ÖZEL MESAJ