Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Kaplumbağalarımızın Fotoğraflarını ve Videolarını Buraya Ekleyelim

Arkadaşlar sevimli dostlarımızın özellikle komik bulduğunuz fotoğraflarını ve videolarını buraya link verelim ( hemen hemen herkes artık video paylaşım sitelerini kullanıyor ) Fakat sizleri bir konuda uyarayım ileride tosbiklerinizle aranız açılabilir, Aybala ve Aybars videolarını internete verdiğimiz için bizden telif istiyorlar :) şimdilik birazıcık fazla yem! ama ileride masaya oturup sözleşme falan derlerse ne yaparız ?

img

deryailesezer

16 yıl 3 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İşte Size Aybala ve Aybars`ın Fotoğrafları

Albüm I

Albüm II

img

deryailesezer

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar biz Aybala ve Aybars hepinizin video ve fotoğraflarını burada görmek istiyoruz...

img

deryailesezer

ÖZEL MESAJ

Oğlumuzun benim çok sevdiğim birkaç fotoğrafı :) Arşivden en tatlı ve tuhafları seçmeye çalıştım :D

img

pinar1112

17 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

işte bizim evimizin küçük yaramaz çocukları....

tırsık sinirli ve korkak oğlumuz..

pıtır & ufaklık bu kızlar çok cilvelidir.....

img

zuzucann

16 yıl 6 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Pınar maşallah Melek bey çok heybetli duruyor aman parmaklarına dikkat et ısırmasın :)

img

deryailesezer

ÖZEL MESAJ

Zuzucann seninkiler ne şeker öyle ama büyüdüklerinde bayaa kafanızı şişirecekler sanırım :)

img

deryailesezer

ÖZEL MESAJ

Aybala ve Aybars`ın sıradan bir akşam yemeğinden görüntüler...  ( Sakın karınları aç sanmayın özellikle Aybala bi dünya yem yedi ama her zaman böyle davranıyor :)çoook yokluk görmüş çooook :) 

Aybala ve Aybars akşam yemeği...

img

deryailesezer

ÖZEL MESAJ

[URL=http://img206.imageshack.us/my.php?image=pict0014zm5.jpg][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/4341/pict0014zm5.th.jpg[/IMG][/URL] Benim stepte bu:D [email protected] eklersenz konuşruz...