Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Kaplumbağalarımızın Fotoğraflarını ve Videolarını Buraya Ekleyelim - 9.sayfa

Arkadaşlar sevimli dostlarımızın özellikle komik bulduğunuz fotoğraflarını ve videolarını buraya link verelim ( hemen hemen herkes artık video paylaşım sitelerini kullanıyor ) Fakat sizleri bir konuda uyarayım ileride tosbiklerinizle aranız açılabilir, Aybala ve Aybars videolarını internete verdiğimiz için bizden telif istiyorlar :) şimdilik birazıcık fazla yem! ama ileride masaya oturup sözleşme falan derlerse ne yaparız ?

img

deryailesezer

16 yıl 4 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Denixdnz
Kısa vadede zor olanı ama uzun vadede doğru olanı yaptın. Tam bu nokta konunun en kritik aşaması. Eğer kaplumbağa almazsan söylediklerimiz teoride kalıyor doğrumu
değilmi belli olmuyor , ama eğer alırsan uyarılar gerçeklik kazanıyor ama bu seferde iş işten geçmiş oluyor. Kaplumbağalar çok şirin hepimiz çok seviyoruz ama gerçekten
büyük bir sorumluluk. Bakımları 6 ay 1 sene hiç sorun değil ama bir yaşam boyu onlara bakmak insanlar için çok zor onlar için ise yıpratıcı. Emin ol forumun en eskilerini de
dahil bu işe hala devam edenler çok çok az sayıdadır. 5 parmak bile değiller. Bize acemilik günlerimizde yol gösterenler eski üstadlar dahi bir şekilde bu işi bıraktılar.
Bazı konuları ilk anda tahmin edemeyeceğiniz nedenlerden dolayı çok açık yazamıyorum. Kimseyi özendirmemeye gerçekleri söylemeye çalışıyorum ama tabi buda pek
mümkün olmuyor. Galiba biraz kendimi kandırıyorum.
Almadığın için biz teşekkür ederiz.

img

frozen

18 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

img

yasdal

18 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hasta olduğu zamandı bu

img

aysnr94

15 yıl 6 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Çoook büyüdüler çook baksanıza Aybars bir elmayı bitirebilyor :))

img

deryailesezer

ÖZEL MESAJ

img

deryailesezer

ÖZEL MESAJ

İşte kanepe savaşı :))

img

deryailesezer

ÖZEL MESAJ

deryailesezer son fotoğrafa bayıldım.Kaplumbaganın o suratındaki baygın bakış el titretme rituelini tam anlamıyla gozlerimi kaparim vazifemi yaparim anlayışıyla yaparmış gibi görünüyor:)

img

huleyn

16 yıl 3 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bunların da bu huyu var işte titretiyorlar :))

img

deryailesezer

ÖZEL MESAJ

çipil köpeğimin su kabındayken evde dolaşırken canı ıslanmak istediğinde giriyor. ben koymadım koysam durmuyor kaçışıyor kendisi girdi:)

img

hnur

17 yıl 10 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Uykuya hazırlık :))

Uyku hali :))

img

deryailesezer

ÖZEL MESAJ