Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Kaplumbağalarımızın Fotoğraflarını ve Videolarını Buraya Ekleyelim - 7.sayfa

Arkadaşlar sevimli dostlarımızın özellikle komik bulduğunuz fotoğraflarını ve videolarını buraya link verelim ( hemen hemen herkes artık video paylaşım sitelerini kullanıyor ) Fakat sizleri bir konuda uyarayım ileride tosbiklerinizle aranız açılabilir, Aybala ve Aybars videolarını internete verdiğimiz için bizden telif istiyorlar :) şimdilik birazıcık fazla yem! ama ileride masaya oturup sözleşme falan derlerse ne yaparız ?

img

deryailesezer

16 yıl 4 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sorma üzümü çok seviyor keratalar. Melek bu fotoğrafta eski kuru bölgesinin üzerinde suyun içinde uyuyor sanırım, birde ara sıra çıkıp nefes alıyorlar sıpa bunlar yahu :)

img

deryailesezer

ÖZEL MESAJ

hepsi de birbirinden şirin. özeniyorum valla sizlere. ama kendime engel olmaya çalışıyorum şu sıralar. uyarılarınıza uymaya çalışıyorum. benim de bi kaplumbağa hikayem olsun ve o miniğin resimlerini böyle sizlerle paylaşayım isterdim. ama işin fotoğraf çekmek ve anıları anlatmakla bitmediğini belirtmişsiniz heryerde. e madem öyle ben de sizin kaplumbağalarınızla yetiniyorum :)) hepsine uzun ve sağlıklı ömürler dilerim.

img

denixdnz

16 yıl 8 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Teşekkürler Deniz, ama üzüldüm mesajınıza. Cidden en doğru kararı verdiniz, seni uzaktan sevmek aşkların en güüzeliii :) Hayatınız uzun, zamanı gelince size ve evinize uygun başka bir canlıya çok harika bir aile olacağınıza eminim :) Diğer mesajınıza uzun bir cevap yazmıştım da gönderememiştim, kısaca böylesi iyi olmuyor, çok seviyorsunuz ama aynı oranda vicdan azabı çekiyorsunuz gibi birşeylerdi. Gerçekten işin aslı çok değişik, Sezer doğru tahmin etti, o son poz Melek`in sular altında kalan eski kuru bölgesinde uyurken çekilmişti. Ama yok artık öyle bir cam platform, sıpa üstünde tepinmek suretiyle yerinden çıkardı silikonlanmış koca platformu :D Ki bu daha küçük sayılır, gerçekten büyüdüğünde akvaryumu dört cam parçaya ayrılmış bulmaktan endişe ediyorum :S :)

img

pinar1112

17 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yapar bunlar yapar, bizim sıpalar da asılı kanepelerinin üzerinde resmen güreşiyorlar yakında kırılacak :)

img

deryailesezer

ÖZEL MESAJ

Bu sabah harika bir uyku pozu yakaladım, en sonunda suyun altında uyurken burnunun ucunda oluşan minicik balonu çekebildim, o burunu ve o baloncuğu toptan ısırmak istedim :D

img

pinar1112

17 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Pis sümüklü gibi :) Çok şeker çıkmış bravo....

img

abiskap

15 yıl 6 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Süper bir fotoğraf Pınar. Tebrik ederim.
Pulitzer de fotoğraf ödülü varmı bilmiyorum ama varsa büyük ödüle aday olabilir.
Detaylar müthiş : sarı dudaklar , kırmızı allık , şeffaf göz kapağı ve o kabarcık...Söyliyecek söz bulamıyorum.

img

frozen

18 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Pınar gerçekten çok güzel bir fotoğraf karesi, çok keyifli uyuyor kerata, eline sağlık.

img

deryailesezer

ÖZEL MESAJ

çok şirin bi fotoğraf :) çok güzel yakalamışsın baloncuğu.

img

denixdnz

16 yıl 8 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

img

huleyn

16 yıl 3 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ