Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Kaplumbağalarımızın Fotoğraflarını ve Videolarını Buraya Ekleyelim - 4.sayfa

Arkadaşlar sevimli dostlarımızın özellikle komik bulduğunuz fotoğraflarını ve videolarını buraya link verelim ( hemen hemen herkes artık video paylaşım sitelerini kullanıyor ) Fakat sizleri bir konuda uyarayım ileride tosbiklerinizle aranız açılabilir, Aybala ve Aybars videolarını internete verdiğimiz için bizden telif istiyorlar :) şimdilik birazıcık fazla yem! ama ileride masaya oturup sözleşme falan derlerse ne yaparız ?

img

deryailesezer

16 yıl 4 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BABANIN PLAJIMI ALOOOO ?!!!!

img

deryailesezer

ÖZEL MESAJ

Fotoğraflara bakınca gerçekten çok güldüm. Doğal halleri bayağı matrak ifadeli canlılar bunlar.
Tabi matrak ne demek bilselerdi herhalde binlercesi birden beni kovalardı.
Garipler tedirgin bir ürperti içinde uyumaya çalışıyor biz ay ne şirin diyerek gülüyoruz..
Ama bize göre gerçekten şirinler doğrusu.

img

frozen

18 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Günün yorgunluğunu atmamıza çok yardımcı oluyor keratalar. Surat ifadeleri bile komik yahu :))

img

deryailesezer

ÖZEL MESAJ

Azıcık nefes alıp uyuklamaya devam....

img

deryailesezer

ÖZEL MESAJ

Yem icin burunlarını cama dayayıp deli gibi yüzme hareketleri :)

img

huleyn

16 yıl 3 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

http://www.flickr.com/search/?q=red+eared+slider+nature

Benim kaplumbagalarım degil ama dogal  ortamlarında cekilmis birsürü fotograf var sizinle paylasmak istedim.

img

huleyn

ÖZEL MESAJ

güncel kalsın....:) :)

kardeş oldular...

img

_ceren_

16 yıl 2 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Benim afacanlar kuru alanın kucuk olmasına kendi aralarında  bir çözüm bulmuşlar :)

Kuru alandayken cok urkek oldukları için resmi uzaktan yakınlaştırarak çektim kalitesi düştü kusura bakmayın.

img

huleyn

ÖZEL MESAJ

Beğeneceğinizi tahmin ediyorum

OsmanCan Show

OsmanCan: Ayyyh! Yüzüyorum yüzüyorum hala aynı yerdeyim ... Bunuyorum sanırım :D

img

gayekapluş

15 yıl 9 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya arkadaşlar ben resmi yükleyemedim bana b,i yardım eder misiniz? benim kendi sitem var ama kaplumbağamın orda resmi yok url dio ya oraya atmam mı lazım

img

parazit

15 yıl 8 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ