Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Kaplumbağalarımızın Fotoğraflarını ve Videolarını Buraya Ekleyelim - 8.sayfa

Arkadaşlar sevimli dostlarımızın özellikle komik bulduğunuz fotoğraflarını ve videolarını buraya link verelim ( hemen hemen herkes artık video paylaşım sitelerini kullanıyor ) Fakat sizleri bir konuda uyarayım ileride tosbiklerinizle aranız açılabilir, Aybala ve Aybars videolarını internete verdiğimiz için bizden telif istiyorlar :) şimdilik birazıcık fazla yem! ama ileride masaya oturup sözleşme falan derlerse ne yaparız ?

img

deryailesezer

16 yıl 4 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Çok teşekkür ederiz arkadaşlar :D Vallahi göz kapağının şeffaf olduğunu, çizgilerin altta nasıl devam ettiğini ben de bu fotoğraftan sonra görmüş oldum. Abiskap sayende yeni bir lakabı oldu keratanın :) Deniz, Melek senin de kaplumbağan, sen almayın uyarılarımıza kulak veren, üstelik almadıktan sonra forumda hala bizlerle olan üst level bir kaplumbağaseversin :), kapımız sana her zaman açık, dilersen gerçekten kaplumabağamızı görmek için evimizin kapıları sana sonuna kadar açık :) Tabi akvaryumdan sonra bir de temizlik için kullandığım kovalar, hortumlar, fırçalar, bidonlar, kaplar, bezler, süngerler... sergisi(!) ziyareti var :)

img

pinar1112

17 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Pınar hemen bu resmi değiş photobuckette bu iş kolay olur zaten, sadece yeni fotoğrafa aynı ismi ver yeter çünkü link değişmiyor. Resmin bir yerine adını filan ekle.

img

frozen

18 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tamam yaptım :) Tam baloncuğun ucuna koydum :)

img

pinar1112

17 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

img

huleyn

16 yıl 3 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Huleyn, çok iyi görünüyorlar, çok sağlıklılar maşallah, ayrılmak zorunda kalmamanızı dilerim, şu ağza, şu mağrur bakışlara bak, minik timsahcık :)

img

pinar1112

17 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

pinar1112 umarım ayrılmam ayrılmamak içinde tüm imkanları deniycem.Senin gönderdiğin şu uyku fotoğrafı da süper olmuş eline sağlık.Bende senin gibi uyurlarken ki hallerini çok seviyorum ama bir türlü güzel bir kare yakalayamadım.Gece flaşlı çektiğim için akvaryum camından parlama yapıyor zaten flaştan dolayı da hem uyanıyorlar nedir bu işin sırrı ?

img

huleyn

ÖZEL MESAJ

Evet evet bu işin sırrını bende merak ediyorum flaş kullanmasan olmuyor... Flaş kullansan uyanıyor... Camı aradan kaldırmak için kapağı açıyım desen uyanıyor??? :) Ne yapacağız???

img

abiskap

15 yıl 6 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Vallahi çok uyduruk bir fotoğraf makinem var, normal çekimleri gayet rezalet, sürekli manuele alıp ayarlarını kendim yapmam gerekiyor ki onda da yine erken patlayan flaş sorunumuz var. Melek`in fotoğraflarını çekerken macro, hatta bu son fotoda süper macro modunu kullandım. Arada cam olsa da flaş camda patlamıyor ve son derece loş olan odada diyafram da çok açık olduğundan Melek`i uyandırmadan net ve aydınlık fotoğraflar çekebiliyorum. Herşeyi önceden ayarlıyorum, sinsice yaklaşıyorum, soğuk kanlılıkla titremeden çekip hemen ordan uzaklaşıyorum :D

img

pinar1112

17 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

img

huleyn

ÖZEL MESAJ

fotoğrafa ilk baktığımda farketmemişim, bunların dudaklarının rengi ne kadar güzelmiş böyle. plastikmiş gibi görünüyo :P tüm resimler harika. hepsi de çok yaramaz görünüyolar. ayrıca samimi cümlelerin için çok teşekkür ederim pınar. hayvanları bencilliklerimize alet etmememiz gerektiğini düşünüyorum. alıcam diye tutturmuştum ama doğru düşünmemi sağladınız. tekrar teşekkürler.

img

denixdnz

16 yıl 8 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ