Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

GUİNEA PİG İLE İLGİLİ HERŞEY - 23.sayfa

selam arkadaşlar;; guinea piglerle ilgili sorularınızı bekliyorum,elimden geldiğimce size yardımcı olmaya çalışacağım. sevgiler....

img

şilacık

19 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

seLam arkadaşLar ben daha yeni kayıt oLdum 9 nisanda köpeğimi kaybettm chihuahua cinsiydi 14 yaşndaydı çocuğum gibiydi haLa onu arıyorum arkadaşLar başka köpek aL dediLer ama annem izin vermiyor asLında hayvanLarı çok sever köpekLeri özeLLikLe ama evde bakımı zor oLduğu için. Archiemi de küçük oLduğu için aLmıştı. 1 haftadır düşünüyordum küçük bir hayvan besLesem diye.. guineaLeri görünce hamsterdan vazgeçtim =) burada da bayağı biLgi öğrendim. şimdi deLi gibi kobay arıyorum Archiemin yerini tutamaz eminim ama iyi arkadaş oLacağımıza eminim.

img

siyah_salim_asi

15 yıl 2 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar, ben guinea pig almak istiyorum yaklaşık 15 gündür arıyorum ama hiç biryerde bulamadım. Ben İstanbul`da ikamet ediyorum lütfen yardımcı olun. Satmak isteyen ya da nerelerde bulabileceğimi biliyorsanız söyleyin.

img

vagrant

15 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb ark lar ya bende 2 tane pig varda cinsiyetlerinden şüphelendim baktım ama anlamadım hangisi hangi cins die=) bilen gören varsa yardım etsin ltfn.. aynı cinsten 2 pig bakmak istemiorumm 2şer çocuklu aile olsunlar istiyorum:) tşk:p

img

caglarr

15 yıl 1 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaslar . baska bır topıkte bu konuyu paylasmıstım ama bu topıktede paylasmak ıstıyorum . genepiklerin melezlemeleri hakkında bılgı sahıbı olmak ıstıyorum . herhangı bır kobay veya hamster cınsı ıle melezleme mumkunmudur ? hamster ıle sanmıyorum aynı ırkdan degıller . ama ıcınızde deneyenınız varmı veya bu konu hakkında bılgısı olan ustadımız var mı ? şinşila ıle melezleme yapıldıgını duymustum yabancı bır arkadasımdan . sımdıden tesekkurler ..

img

dag0n

15 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba.ben de guinea pig almak istiyorum.ist. maltepede oturuyorum petshopta hiç görmedim henüz,nerede bulabilirim?biraz pahalı geldiler bana:S

img

pisim26

14 yıl 11 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ÖnceLikLe Ben buRaya yeni qeLdim Şilacık ve diğeR aRkadaşLaR sayesinde guinea pig aLmaya kaRaR veRdim...Hepinize veRdiği biLgiLerden doLayı çok teşekküR edioRum...Bende İstanbuL maLtepedeim Çou Pek Shopa baktım ama yok....Bana Guinea pig satan en yakın pet shopu söyLiebiLir misiniz??

img

chileqli_jheliphon

14 yıl 10 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Öncelikle Herkese Selam Arkadaşlar.Hayırlı Günler Herkese.Aranıza Yeni katılıorum henüz bir guinea pig sahibi değilim almayı çok istiyorum ama annem faredir diyor ve aldırmıyor guinea piglerle ilgili bir kaç sorum olacak eğer cevaplayan arkadaşlar olursa cok sevinirim ve şimdiden tşk ederim. 1-Guinea Pigler Isırır mı( Hamsterların Coğu Isırıyor Bn öyle Duydum ) 2-Guinea Pigler Sadık Hayvanlarmıdır ( Kucağıma alabilirmiyim basını oksayabilirmiyim beni gördüğünde yanıma gelir mi ) 3-Guinea Pigler Ne Kadar Büyür ? Herkese Şimdiden Tşk Ederim iyi günler

img

pegasus1236

14 yıl 10 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Pablo ve Sarıkız`ı (ikisi de dişi bu arada) almak isteyenler benimle [email protected] dan iletişime geçebilirler. Tercihen yeni sahiplerinin bayan olmasını istiyorum, diliyorum.

img

omurcek

17 yıl 4 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

HAYIR!!

img

zeynepgöktaş

15 yıl 5 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

neye hayır? zeynep göktaş

img

omurcek