Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

GUİNEA PİG İLE İLGİLİ HERŞEY - 26.sayfa

selam arkadaşlar;; guinea piglerle ilgili sorularınızı bekliyorum,elimden geldiğimce size yardımcı olmaya çalışacağım. sevgiler....

img

şilacık

19 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende 2 tane erkek almayı düşünüyorum ama ilk defa besliyceğim için ne yapmam gerektiğini tam bilmiyorum özelliklerini okudum ama deneyimli birinden tavsiye almak daha iyi olabilir diye düşündüm

şilacık yazdı :
selam arkadaşlar;; guinea piglerle ilgili sorularınızı bekliyorum,elimden geldiğimce size yardımcı olmaya çalışacağım. sevgiler....

img

light

12 yıl 2 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bugün bende 2 tane guinea pig aldım çok korkuyolar galiba ne yapmam  gerek alışmaları için

şilacık yazdı :

img

light

12 yıl 2 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende suan bırtane erkek var yenı aldım tek olmaması gerekıyormus bılmıyordum..balkona kafes yaptıryorum..eger ıstersen ben bakabılırım..

yenerbayra yazdı :
Buarada maalesef kobaylarımdan yakında ayrılmam gerekecek. Biri dişi diğeri erkek. İkisi de yaklaşık üç yaşındalar. Hiç bebeğimiz olmadı, muhtemelen bundan sonra da olmayacak :( Sebebini bilmiyorum?! Eğer gerçekten iyi bakabileceğini düşünenler varsa büyük kafesleriyle, suluklarıyla ve kafesin içindeki yuvalarıyla birlikte verebilirim. Buraya bildirirseniz sevinirim.

img

sertbogac

12 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Benim 1 yıldır erkek pigim var bu gün yeni bir tane dişi aldık erkekden biraz küçük.Öncelikle yaş problemi sorun olur mu ? 2cisi ise erkek pig çiftleşmek istiyor çok fazla bağırıyor ve grrrrrrrr diye ses çıkarıyor dişiyi takip edip poposuna kafasıyla dokunuyor onları ayırıyim mi ? yoksa çiftleştiriyim dişi hep ondan kaçıyor ve vyaklıyor dişi saklandığı zamanda erkek vyaklıyor ve saklandığı yerin önünde bekliyor napmalıyım yardım edin 

img

Triqial

11 yıl 10 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Benim 1 yıldır erkek pigim var bu gün yeni bir tane dişi aldık erkekden biraz küçük.Öncelikle yaş problemi sorun olur mu ? 2cisi ise erkek pig çiftleşmek istiyor çok fazla bağırıyor ve grrrrrrrr diye ses çıkarıyor dişiyi takip edip poposuna kafasıyla dokunuyor onları ayırıyim mi ? yoksa çiftleştiriyim dişi hep ondan kaçıyor ve vyaklıyor dişi saklandığı zamanda erkek vyaklıyor ve saklandığı yerin önünde bekliyor napmalıyım yardım edin 

şilacık yazdı :

img

Triqial

ÖZEL MESAJ

Benim 1 yıldır erkek pigim var bu gün yeni bir tane dişi aldık erkekden biraz küçük.Öncelikle yaş problemi sorun olur mu ? 2cisi ise erkek pig çiftleşmek istiyor çok fazla bağırıyor ve grrrrrrrr diye ses çıkarıyor dişiyi takip edip poposuna kafasıyla dokunuyor onları ayırıyim mi ? yoksa çiftleştiriyim dişi hep ondan kaçıyor ve vyaklıyor dişi saklandığı zamanda erkek vyaklıyor ve saklandığı yerin önünde bekliyor napmalıyım yardım edin Sad

şilacık yazdı :

img

Triqial

ÖZEL MESAJ

Şilacık,annem almama izin verdi ben onlara baya geniş bi alan altlarınada çim halı sericem bi sakıncası olmaz dimi kışında pamuk koyucam?

Bide Ona Meyvelerin yanında genelikle hazır yeminden vercem ama meyvede vericem hangisine daha çok ağırlık veriyim? 

şilacık yazdı :
kimsenin guinea pig ile sormak istediği bi şey yok mu arkadaşlar,peki

img

LyCn

11 yıl 10 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ya biz daha almadık kafesi yaptırcazda kafese youtubede videolardaki gibi çim halı sercez kışında pamuk sercem bi zararı olmaz dimi ? Yıkadığımız zaman kullanılır dimi yine ?

img

LyCn

ÖZEL MESAJ

Anne lütfen hatrım için bu hayvanları çok sevdim lütfen başka bişey istemem para mara verme lütfen annecim lütfen (gibi şeyler kullan özellikle annenin zaaflarını kullan örneğin hayatında bi kız vardı annen biliyodu kıza üzülür gibi yap felan annen anlasın oda üzülür o üzülünce sende hemen de anne  ben onu unutturması için bişeyler yapmak istiyorum gibi kurnaz ol

lionelmessi yazdı :
guinea pig satan var mı yavru olursa sevinirim ve ayrıca annem istemiyor gonzalesi istedi ama guinea pig daha büyük diye istemedi nasıl ikna edebilirim.ayrıca guine pig i benim bir tane kafesim var 37 ye 25 beslemek için uygunmudur.gonzalesimi petshop a geri vermeyi düşünüyorum çünkü hiç arkadaş canlısı değill guinealar daha arkadaş canlısıymış teşekkürler

img

LyCn

ÖZEL MESAJ

selam hala guinea piglerle ilgili sorulara cevao veriyorsanız yemi bitti ve yarın pazar ben ne yedirip doyurabilirim bilemedim. sanki sebze yetmeyecek iki gün

şilacık yazdı :

img

ozlemmansuroglu

11 yıl 5 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ