Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

GUİNEA PİG İLE İLGİLİ HERŞEY - 25.sayfa

selam arkadaşlar;; guinea piglerle ilgili sorularınızı bekliyorum,elimden geldiğimce size yardımcı olmaya çalışacağım. sevgiler....

img

şilacık

19 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bir tane erkek suriye hamsterım var kafesi büyük hamsterlarla guinea pigler anlaşabiliyormu deneyen veya bilgisi olan varmı ?

img

lazrails

15 yıl 11 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam arkadaşlar yaklaşık iki haftadır guinea pigim var adı pikaçu :) hala tam anlamıyla alıştıramadım kafesinden çıkartıyorum ara sıra gerçi bi süre kafeste durması gerekiyomuş ama ben elime aldım biraz o yüzden de alışamamış olabilir ama elimden havuç falan yiyo bitirince kaçıyo ya da ani hareketlerden çok korkuyo ne zaman alışıcak? ya da alışma sürecini nasıl hızlandırabilirim

img

yakamos

14 yıl 2 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim guinea pig su içerken her yeri ıslatıyo bir tirlü içemiyo suyunu napmalıyım ya arkadaşlar

img

nazzzs

14 yıl 2 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar ben bi kobay almak istiyorum ve istanbulda yaşıyorum eğer sizde istanbuldan bi yerden kobay aldıysanız bana söylerseniz sevinirim ve en ucuz nerede bulabilirim:)

img

chocolate23

14 yıl 2 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya biraz saçma bir soru ama kobaylar ısırır mı?

img

chocolate23

14 yıl 2 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

guinea pig satan var mı yavru olursa sevinirim ve ayrıca annem istemiyor gonzalesi istedi ama guinea pig daha büyük diye istemedi nasıl ikna edebilirim.ayrıca guine pig i benim bir tane kafesim var 37 ye 25 beslemek için uygunmudur.gonzalesimi petshop a geri vermeyi düşünüyorum çünkü hiç arkadaş canlısı değill guinealar daha arkadaş canlısıymış teşekkürler

img

lionelmessi

14 yıl 2 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

guine piglerle ilgili heryeerde bi dünya bilgi yazıyor bende buradaki bazı şeyleri not aldım... ama eksik olan bazı şeyler var. öncelikle hemstrla cobaylar karşılaştırılamaz bile biri 80gr lık hayvan dieri 1kg lık hemstrlarda cana yakın sahibini tanıyor sana alışınca ıssırmıyor vs ama yeni gineler asla ıssırmazlar ıssırmayı bilmiyoırlar tüylerini cok rahatsız edersen onu kızdırırsan belki garip sesler cıartıp tekme atabiliyorlar ama ıssırmayı bilmiyorlar ki zaten ağızları cok kucuk bı hamstrınkınden bıle buna müsit deıl. ayrıca ne kadar cana ykın olsalar bıle evde bıyerlere kacıp saklanmayı cok sevıyorlar karınları acıckınca hıc kacmıyorlar yemek ıcın ıslık calıyorlar buzdolabının bıle sesını cok uzak odadan duyup ıslık calıp hareketlenıyorlar fakat doğalrı geregı bıyerlere saklanıyorlar okonuda bır asma ne yazıkkı mumkun deıl ama sarmalanıp:) sahıbıyle uyumayı yalamayı falan cok sevıyorlar. ayrıca cok garıp yıne yuavlarnın oldugu odayı bılıyorlar ve odanın kapısı acık olsa bıle hıc dısarıya kacmıyorlar benım yenı guine pıgım bı sene sonra dıer odadan kendı yuvasının oldugu odaya kacmayı anca ögrendı ama asırı sevımlı hayvanlar evde beslenıcek en guzel ve temız hayvan. yıkanmakdan cok hoslanmıyor ve genelde sekerlı meyvelerın dısında meyve turu olarak herseyı sevıyorlar koyu yesıl sebzeler favorileri...

img

ceydam

14 yıl 1 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlr ben de hamster alıcaktım ama bakımı çok zor oluyormuş öyle mi??

Mrb Şilacık bende abbessinian türü Guinea pig var, bi dişi bi erkek. özellikle oğluma bayılıyorum. üreme konusunda sorularımn var, dişimin hamile olduğunu nasıl anlayabilirim? anladığım anda ne yapmalıyım? yardımcı olursan sevinirim. teşekkür ederim ...

img

egazia

14 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bişi sormam lazım bu guinea pig nası okunuyo?:$

img

melisa08

13 yıl 10 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ