Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

GUİNEA PİG İLE İLGİLİ HERŞEY - 27.sayfa

selam arkadaşlar;; guinea piglerle ilgili sorularınızı bekliyorum,elimden geldiğimce size yardımcı olmaya çalışacağım. sevgiler....

img

şilacık

19 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Antalyada Satılık ginepik,🐁🐁🐁🐁🐁🐁 Slm 3 aylık erkek,2aylık dişi saçaklı tüylü olanlardan kahve beyaz karışık renklerde ginepiklerim ver yalnız büyük boy kafesi,suluk yemliği,oyuncakları, şampuanları toplam 90 TL aldım ginepiklerede 80 verdim,fakat eşim istemediği için hepsini 100 TL satıyorum,antalya muratpaşa ilçesi,[email protected] adresinden almak isteyenler ulaşabilir arkadaşlar

img

emin07

9 yıl 4 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Antalyada Satılık ginepik,🐁🐁🐁🐁🐁🐁 Slm 3 aylık erkek,2aylık dişi saçaklı tüylü olanlardan kahve beyaz karışık renklerde ginepiklerim ver yalnız büyük boy kafesi,suluk yemliği,oyuncakları, şampuanları toplam 90 TL aldım ginepiklerede 80 verdim,fakat eşim istemediği için hepsini 100 TL satıyorum,antalya muratpaşa ilçesi,[email protected] adresinden almak isteyenler ulaşabilir arkadaşlar

img

emin07

9 yıl 4 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çünkü yedkleri meyva sevze vb. şelerden suihtiyaşların krşılarlar ama yinede suveril melidir.

kobay yazdı :
selam şilacık.cholito''nun ismini bi pembe diziden buldum :) vahşi güzel''den.ispanyolca bi sözcük,ama anlamını bi türlü bulamadım...ispanyolca bi isim koymak istedim;çünkü kobayların doğal yaşam alanı olan ülkelerde ispanyolca konuşuluyor.benim bir kobayım daha vardı,adı winky''di.ama öldü 1.5 yıl önce :( daha minicikti,cholito''yu çok seviyordu.yavru olduğu için ne kadar yemesi gerektiğini bilmiyordu sanırım,çok fazla yedi bir gün...onun adını Harry Potter''dan koymuştum.Harry Potter''ı sever misin?

img

oskar123

9 yıl 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben 1.5 aylık bir dişi aldım dün, şimdilik kedi taşıma kafesinde yaşıyor fakat küçukmü bilemedim bu yuva ne önerirsiniz, birde altına talaş koysam çişiyle sürekli temas halinde olacak ve bu mikrop kapmamıza neden olmazmı???

img

funda13

8 yıl 8 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben 1.5 aylık bir dişi aldım dün, şimdilik kedi taşıma kafesinde yaşıyor fakat küçukmü bilemedim bu yuva ne önerirsiniz, birde altına talaş koysam çişiyle sürekli temas halinde olacak ve bu mikrop kapmamıza neden olmazmı???

img

funda13

8 yıl 8 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba benim bi pıtırcığım var bugün ilk günümüz fakat benden çok korkuyor ne yapmalıyım nasıl kendimi sevdirebilirim?

img

Filozaykedi

8 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar. Ben bu siteye yeni geldim.İlk sorum Guinea Piglerin kulağına su kaçarsa kötü birşey olur mu? 

2 dişi guinea pig alacağım.Temel bakım ihtiyaçlarını karşılamak için ne yapmalıyım? Birkaç yere baktım baya birşey buldum.En son bu siteyi buldum.Bir de size sorayım dedim.Cevaplarsanız sevinirim.Saygılar.

img

GuineaPigler

6 yıl 10 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba. benim henüz 1 hafta önce sahiplendiğim bir dostum var. tek başına olması çok sorun olur mu? fazla ilgilenemiyorum ve bu durum beni üzüyor

şilacık yazdı :
selam arkadaşlar;; guinea piglerle ilgili sorularınızı bekliyorum,elimden geldiğimce size yardımcı olmaya çalışacağım. sevgiler....

img

nergisdilara

6 yıl 8 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba,

Taşınacağım için Guinea pig lerimi maalesef vermek zorundayım. Uçakta taşımaya maalesef izin vermiyorlar. İyi bakacağına emin olduğum hayvan sever birini arıyorum. 2 erkek guinea pig. Bunu yazmama gerek bile yok gerçi ama tabi ki ücretsiz. Sevgiler...

img

Selin80

6 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Şila benım ginepşg im var sürekli yatıyor.mutsuz mu bilemıorum.yemek yiyor hatta çok yiyor hiç doymuyor.ama tek oldugu için mi böle yatıyor ne istiyor ki

img

Eda35

6 yıl 6 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ