Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

FINDIK VE BADEM hep birlikte büyütüyoruz. - 8.sayfa

Bu başlığı

Hem gerçekten Fındık ve Badem`i 4 gündür olduğu gibi bundan sonrada birlikte büyütelim diye açtım. Sorularımı buradan yazabileyim, önerilerinize de kolay yoldan ulaşabileyim diye.  

Hem yeni başalayan arkadaşlara klavuzluk edebilsin diye açtım.  Ben Huleyn`in kaplumbağalarının gelişim sürecinden çok şey öğrendim. Benimkinin de bir çok kişiye faydası olur diye düşünüyorum. Hani kaplumbağalar ilk üç gün çok sitresli, hassas ve tedirgin oluyorlar ya, belirtmeliyim ki bizlerde en az onlar kadar tedirgin, hassas ve stresli oluyoruz. tecrübeyle sabittir.

Hem de bir kaplumbağa almayı düşünen arkadaşlar için açtım. Belki neler çektiğimi görüp bu işten vazgeçerler diye. ( En çok da bu işe yaramasını diliyorum.  )

img

marti

14 yıl 7 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

duruyor öyle :( Daha ciddi bir gelisme yok. Seninki iyi solladi bizimkileri. Ondanmis meger iki gündür suratlari asık bizimkilerin. :) Düşmeğe basladığı an burada olacak haberleri. Umutla ve heyecanla bekliyorum. :) seninkine de sevgiler. Hayirli ugurlu olsun yeni gıcır gıcır kabukları. :)

img

marti

14 yıl 7 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ